Gdańsk

“Śniadanie ”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Zamów online
Nr 21 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po długiej podróży polskie śniadanie w tej restauracji było strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć o przemilej obsłudze - kelnerzy bardzo chętni do pomocy.

Dziękujemy, 959agataf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PomeloBistro, Właściciel, Pomelo BistroOdpowiedź udzielona 2 dni temu

Dziękujemy bardzo za pozytywną recenzję. Staramy się jak tylko możemy żeby zapewnić naszym gościom jak najlepszą obsługę a motywacją dla nasą takie recenzje jak ta. Z chęcią ugościmy panią u nas ponownie być może tym razem na kolacji po kolejnnej długiej podróży.

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie, które zjadłem w Pomelo (Polskie) bardzo przypadało mi do gustu. Wszystko było świeże i smaczne. Może jedynie warzywa marynowane nie do końca trafiły w mój gust. Obsługa również była bardzo miła.

Dziękujemy, natex2018

Dziękujemy bardzo za pozytywną recenzję. Zapraszamy również na obiad lub kolację. Z przyjemnością zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze cudowna obsluga, barmanka tryska entuzjazmem a jedzenie przepyszne! Kelnerki podajac danie do stolika rzeczowo opowiadaja co znajduje sie na talerzu, pelen profesjonalizm i super serwis. Goraco polecam :)

Dziękujemy, 857igad

Dziękujemy bardzo za entuzjastyczną recenzję. Staramy się jak tylko możemy zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne Śniadania !
Nietypowe gdyż można zasmakować przetworów polskich.
Pieczywo petarda.
Polecam

Dziękujemy, annastryczek
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

W szukaniu miejsca na śniadanie zasugerowaliśmy się opiniami na Tripadvisor i się nie zawiedliśmy. Świetna miejscówka, fajne wnętrze, super klimat, cudowna muzyka w tle. Pyszne zestawy śniadaniowe - polecamy bajgla! Jedna z lepszych cappuccino, jakie piliśmy! No i przede wszystkim bardzo miła i profesjonalna obsługa. Poszliśmy 2 razy i zapewne przy okazji kolejnej wizyty w Gdańsku zawitamy tam znowu :-)

Dziękujemy, 454monikak

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!