“Smaczne śniadania”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Nr 21 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie, które zjadłem w Pomelo (Polskie) bardzo przypadało mi do gustu. Wszystko było świeże i smaczne. Może jedynie warzywa marynowane nie do końca trafiły w mój gust. Obsługa również była bardzo miła.

Dziękujemy, natex2018

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze cudowna obsluga, barmanka tryska entuzjazmem a jedzenie przepyszne! Kelnerki podajac danie do stolika rzeczowo opowiadaja co znajduje sie na talerzu, pelen profesjonalizm i super serwis. Goraco polecam :)

Dziękujemy, 857igad
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne Śniadania !
Nietypowe gdyż można zasmakować przetworów polskich.
Pieczywo petarda.
Polecam

Dziękujemy, annastryczek
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

W szukaniu miejsca na śniadanie zasugerowaliśmy się opiniami na Tripadvisor i się nie zawiedliśmy. Świetna miejscówka, fajne wnętrze, super klimat, cudowna muzyka w tle. Pyszne zestawy śniadaniowe - polecamy bajgla! Jedna z lepszych cappuccino, jakie piliśmy! No i przede wszystkim bardzo miła i profesjonalna obsługa. Poszliśmy 2 razy i zapewne przy okazji kolejnej wizyty w Gdańsku zawitamy tam znowu :-)

Dziękujemy, 454monikak
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, optymalne menu, bardzo miła obsługa, przystępne ceny. Restauracja warta polecenia. Naprawdę warto.

Dziękujemy, LeszekS251

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!