Gdańsk

“Wspaniałe Śniadania ”
Pomelo Bistro — recenzja

Pomelo Bistro
Zamów online
Nr 21 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Pomelo Bistro w samym sercu Gdańskiego starego miasta. Świeżo i lokalnie to nasze motto. Nasze dania przygotowywane są głównie z lokalnych składników. Na co dzień wspieramy lokalnych dostawców, a nasi kucharze używając najbardziej zaawansowanych technik wydobywają z nich to co najlepsze. Jedyne miejsce w Gdańsku, które śniadania serwuje już od 7 aż do 13.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne Śniadania !
Nietypowe gdyż można zasmakować przetworów polskich.
Pieczywo petarda.
Polecam

Dziękujemy, annastryczek

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

W szukaniu miejsca na śniadanie zasugerowaliśmy się opiniami na Tripadvisor i się nie zawiedliśmy. Świetna miejscówka, fajne wnętrze, super klimat, cudowna muzyka w tle. Pyszne zestawy śniadaniowe - polecamy bajgla! Jedna z lepszych cappuccino, jakie piliśmy! No i przede wszystkim bardzo miła i profesjonalna obsługa. Poszliśmy 2 razy i zapewne przy okazji kolejnej wizyty w Gdańsku zawitamy tam znowu :-)

Dziękujemy, 454monikak
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, optymalne menu, bardzo miła obsługa, przystępne ceny. Restauracja warta polecenia. Naprawdę warto.

Dziękujemy, LeszekS251
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, fajny klimat a do tego super obsługa czyli... czego chcieć więcej! To nie moja pierwsza wizyta w Pomelo i na pewno nie ostatnia! Idealne miejsce na obiad z rodzinką, wypad z koleżanką na drinka, czy śniadanko w pojedynkę.. Zawsze niezawodnie i zawsze pysznie! Rewelacja!! Oby więcej takich miejsc w Gdańsku!

Dziękujemy, gosiahrowka
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy szukasz w centrum Gdańska miejsca gdzie możesz dobrze zjeść i rozkoszować się widokiem kamienic ale jednocześnie spędzić ten czas nie w zgiełku tłumów turystów to zdecydowanie polecam Pomelo Bistro.

Dziękujemy, karolinal676

Pomelo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pomelo Bistro? Podziel się wrażeniami!