Gdańsk

“Smród i długie czekanie”
Mami Sushi — recenzja

Mami Sushi
Zamów online
Nr 411 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zapach w lokalu to porażka, na jedzenie czekaliśmy ponad 45minut - a przy tym smrodzie było niełatwo. Priorytetem były zamówienia dla pyszne.pl. Samo sushi ok ale jak na te okoliczności zdecydowanie nie polecam!!!

Dziękujemy, 894zuzial

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jako, że lubimy sushi z grilla to set 24 sztuk był dla nas w sam raz. Smakowo pyszny. Do tego na przystawkę warzywa w tempurze i japońskie piwo dopełniające całości.
Lokal maleńki ale akurat jak byliśmy w sobotę po 18, to większość stolików (w sumie miejsca chyba na jakie 16 osób może) była wolna.
Polecam.

Dziękujemy, OlciaKF
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na dowóz. Krewetki w panko były przesiekniete tłuszczem. Ryż w sushi był suchy. Nie dołączono sosu sojowego ani paleczek. Ogólne rozczarowanie :(

Milena

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Milena A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KrystianT285, Kierownik ds. PR, Mami SushiOdpowiedź udzielona 20 marca 2019

Bardzo przepraszamy za zaistniały incydent. Mamy nadzieję, że da Pani nam jeszcze szansę się poprawić.

Zrecenzowano 6 marca 2019

Kolejny raz mnie rozczarował, bo sushi było niestarannie wykonane, a krewetki z tempury śmierdziały starym olejem.
Nie wiem czy dam im szansę na 3 dostawę .

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Maya K

Bardzo przepraszamy za zaistniały incydent - nie wiemy, jak mogło do tego dojść. Mamy nadzieję, że mimo wszystko da Pani nam jeszcze szansę się poprawić. :)

Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi bardzo urozmaicone, oryginalne i pięknie podane. Bardzo nam smakowało. Znakomity tatar z łososia! Na pewno tu wrócimy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, miramakota

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Czekamy na Wasz powrót.

Mami Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mami Sushi? Podziel się wrażeniami!