“Wild wide east”

Zurna - Kuchnia Kaukaska
Zamów online
Nr 435 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Zurna - kuchnia kaukaska to najlepsze miejsce na zasmakowanie potraw z pogranicza Europy i Azji. Lokalne składniki i potrawy których musisz spróbować!
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mały lokal na szczycie pawilonu handlowego. Niedostępny dla osób niepełnosprawnych gdyż do pokonania jest wiele schodów. W środku specyficzny zapach, słaba wentylacja i czuć dym papierosowy bo wystawiono dwa stoliki tuż przed wejściem gdzie pozwala się palić gościom. Dość długo czeka się na jedzenie a nie proponują żadnego czekadełka. Muzyka trochę za głośno. Niezbyt atrakcyjny wystrój. Większość dań jest tłusta z mięsem lub białą mąką więc raczej wysokokaloryczna kuchnia. Sporo dań z karty nie było dostępnych. Kelnerka bardzo miła. Niestety nie moje smaki i raczej nie wrócę.

1  Dziękujemy, prestidegustator

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy ze znajomymi zupę a'la rosół , dużego pieroga w głębokim tłuszczu i zamówiliśmy pitę. Pieróg był tak twardy i tłusty, że dobrze że wzięliśmy 1. Pita to zwykła zimna tortilla, w karcie było napisane że wypiekana ma miejscu z grubszego ciasta. Nawet lemoniada nie była smaczna.

3  Dziękujemy, Turysci3miasto
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Bar/restauracja? mała, na piętrze pawilonu na Czyżewskiego w Oliwie.
Jedzenie drogie i do tego byle jakie. Wzięliśmy 3 rózne dania, nic nie było dobre. Bakłażan rozgotowany i miałki z jakimś dziwnym farszem w środku; Chacza...to kawałek rozgotowanej wołowiny z plasterkiem ogórka i cebulką...pita po irańsku..jadłem to wcześniej nie tylko na Bliskim Wschodzie i nigdzie nie było to to co nam podano.
Po prostu żałosne miejsce

1  Dziękujemy, Grody
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dlugo planowalam odwiedzic to miejsce, ale zawsze „cos” wyskakiwalo - bo miejsce niby przy glownej drodze, ale z boku szlakow pieszych - no i to jedna z jego zalet:)
Orientalny, lekko „tandetny” srodek, klimat wschodni czuje sie od razu, nie tylko nosem. Jadlam tam poki co swiezutkie Cheburieki - pycha i na pewno wroce po wiecej!! polecam, Lokalesom zwlaszcza ;-)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, martekkk
Zrecenzowano 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Choć pomieszczenie jest małe dekoracje nadają mu specyficzny oryginalny klimat (obrusy, kieszonki na pojemniki z solą i pieprzem, chochle itp). Jedzenie oryginalne i bardzo smaczne. Kelner bardzo miły choć nie podszedł do stolika i po menu poszliśmy sami. Ceny przystępne. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, krystynak76

Zurna - Kuchnia Kaukaska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zurna - Kuchnia Kaukaska? Podziel się wrażeniami!