Gdańsk
Pełne odprężenie i komfort :)

Niesamowite miejsce z doświadczonym i uśmiechniętym zespołem :) Byłam na sesji floatingu + masażu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Julia H
Polecam :)

Byłam na godzinnym masażu gorącymi kamieniami - bardzo zadbane i ładne miejsce z uprzejmym i przede... Przeczytaj więcej

Paulina R

Zrecenzowano: 3 września 2019

Wraz z dziewczyną odwiedziliśmy FIVE SENSES na sesji Floatingu podczas naszego pobytu w Gdańsku. Zaraz po wyjściu stwierdziliśmy że chyba zawsze bedziemy odwiedzać te komory kiedy będziemy w Gdańsku! FIVE SENSES oferuje konkurencyjne ceny, przemiłą obsługę a samo doświadczenie Floatingu jest czymś całkowicie nowym dla naszego ciała i umysłu dlatego zachęcam każdego do rozeznania się w temacie przed skorzystaniem z tego zabigu. Jest tego wart!

Dziękujemy, Paweł P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fivesenses_floatspa, Właściciel, FIVE SENSES float spaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Szanowny Panie Pawle, dziękujemy za rekomendację. Jest nam niezmiernie miło, że trafili Państwo właśnie do nas. Cieszymy się, że docenił Pan wszystkie korzyści płynące z floatingu a sama sesja była niesamowitym przeżyciem. Staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych gości dlatego jeszcze raz dziękujemy za słowa uznania. Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

W "FIVE SENSES float spa" można "odpłynąć" dosłownie jak i w przenośni. Czas, podczas trzygodzinnego pakietu obejmującego komorę oraz masaż, uległ całkowitemu spowolnieniu.
Serdecznie polecam osobą które chcą pozbyć się nagromadzonego stresu.
Obsługa profesjonalna i bardzo pomocna.

Dziękujemy, janaki69
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fivesenses_floatspa, Właściciel, FIVE SENSES float spaOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii o naszym spa. Jest nam niezmiernie miło, że te 3 godziny upłynęły pod znakiem relaksu. Zawsze staramy się, aby wszystkie wykonywane przez nas zabiegi były na jak najwyższym poziomie. Cieszymy się, że docenił Pan nasze starania. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję i pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Czysto, schludnie, pomieszczenie i tank bardzo dobrze przystosowane.
Miła obsługa. Szczerze polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Maciej_Zetha
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fivesenses_floatspa, Właściciel, FIVE SENSES float spaOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Szanowny Panie Macieju, dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii o naszym miejscu. Jest nam bardzo miło, że docenił Pan nasze zaangażowanie włożone w spa. Staramy się, aby wszystko było na jak najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękujemy za rekomendację i pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsc w którym jest stworzona przemiła atmosfera, w której całkowicie można się zrelaksować. Przemily i w pełni profesjonalny personel. Byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni Floating to nowa forma relaksu i odprężenia, niesamowicie doświadczenie! Polecam miejsce!!!

Dziękujemy, MajaN279
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fivesenses_floatspa, Właściciel, FIVE SENSES float spaOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Szanowna Pani Maju, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Jest nam niezmiernie miło, że doceniła Pani miejsce, które stworzyliśmy. Cały czas staramy się być coraz lepsi w tym co robimy. Zapraszamy także wypróbowania naszych masaży. Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce.

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Jeśli śniło się Wam kiedyś, że latacie w powietrzu - to uczucie jest jak ze snu. Zniewalające uczucie braku bodźców sprawiło że nie chciałem wychodzić z komory:) dodatkowo cała "łazienka" przed komorą jest urządzona elegancko, ze smakiem i jest bardzo przestronna

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, FarAway17541341467
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fivesenses_floatspa, Właściciel, FIVE SENSES float spaOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2019

Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na napisanie recenzji. Dobrze wiedzieć, że floating był niesamowitym przeżyciem. Staramy się aby nasze spa było na jak najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione. Zapraszamy na kolejne sesje. Pozdrawiamy.