“Po prostu PYCHA :D”

KROWARZYWA Vegan Burger
Zamów online
Nr 6 wśród 14 Szybkie posiłki (Gdańsk)
Opis: Krowarzywa to 100% wegańskie burgery nie tylko dla wegan. Mamy dla Was: wegańskie burgery i dodatki ze zdrowych, lokalnych, i sezonowych produktów, bułki pieczone według naszej receptury, sosy domowej roboty, smufi warzywno-owocowe, herbaty fair trade, pyszne wegańskie ciasta.
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Miałam okazje kilka razy jeść w Krowarzywa i szczerze mogę jak najbardziej polecić! Warto spróbować czegoś prócz mięsa a można nawet się od tego uzależnić! ❤️ Dobre jedzenie plus przemiła obsługa :) ! Napewno tam wrócę

Dziękujemy, MagdaF310
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, KROWARZYWA Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo dziękujemy. Zdrowe uzależnienie ;) Polecamy się :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Najlepsze kebsy w 3city❤️ Pyszne, świeże zawsze zaskakujące smaki. Polecam nie tylko weganom, ale również mięsożercom - ja się przekonałam. #vegeRulez

Dziękujemy, Paulina W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, KROWARZYWA Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy. Polecamy nasze kebsy nie tylko weganom :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Pyszne wegeburgery, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze świeże i doskonale przyrządzone. Polecam nie tylko wegetarianom :)

Dziękujemy, Asiiiks

Dziękujemy. Cieszymy się i też polecamy nasze burgery nie tylko weganom.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla wszystkich wege i nie tylko! Lokal serwuje bardzo dobre jedzenie, wszystko świeże i estetycznie podane. Obsługa bardzo miła. Polecam! :)

Dziękujemy, dominikaw119
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, KROWARZYWA Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy.

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie w przystępnej cenie, bardzo miła i pomocna obsługa. Zdecydowanie jeszcze się tutaj pojawię. Polecam

Dziękujemy, mala_martynka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: krzysztofb52, Kierownik, KROWARZYWA Vegan BurgerOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy i cieszymy się.

KROWARZYWA Vegan Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w KROWARZYWA Vegan Burger? Podziel się wrażeniami!