Polecam!

Ataebb
Gdańsk, Polska
Rejs

wojtex1

Bardzo dobra atmosfera,miła współpraca i łatwa komunikacja w organizacji rejsu. Wypad bardzo udany ,to nasza 4 wyprawa z POLsail i na pewno wrócimy ! Idealny na integracje biznesowa i nie tylko :) polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Ataebb

Bardzo fajni ludzie, pozytywnie zakręceni, którzy lubią to, co robią i robią to dobrze. Oprócz rejsu, ciekawe opowieści, łyk historii z regionu i samego kutra.
Wilcza ekipa.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, wojtex1
Zrecenzowano: 23 marca 2019

Bardzo udany wypad. Mimo niskich Marcowych temperatur pod pokładem było ciepło. W porze nocnej i dziennej żegluga z doświadczonym kapitanem na tej bezpiecznej jednostce to przygoda, którą z czystym sumieniem polecam każdemu.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Mikołaj S
Zrecenzowano: 16 października 2018

Przeżyłam niesamowite wrażenia płynąc tym drewnianym jachtem. Baltic Star świetnie pływa pod żaglami, zupełnie nieporównywanie do małych jednostek. Poza tym jacht ma duszę. To doskonała jednostka żeby przeżyć coś zupełnie innego i zasmakować w żeglarstwie. Dzięki za mile spędzony czas.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Justyna D
Zrecenzowano: 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pod wrażeniem. Drewniany jacht pod żaglami daje niesamowitą przyjemność z żeglowania oraz wiele możliwości spędzania wolnego czasu na morzu i w porcie. Przestronne wnętrze pozwala spędzić miły wieczór bez względu na pogodę. Jacht dobrze utrzymany przez troskliwego armatora zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa na morzu nawet w październiku. Zdecydowanie polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Mikołaj S