Najlepsza przejażdżka po mieście ever

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
Gogin77
Super

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
marting51
Wiedeń, Austria

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Wspaniała przejażdżka po zakątkach Gdańska pięknym czerwonym samochodem retro. Pani Eliza opowiedziała nam w ciekawy sposób i w pigułce o wszystkim co w Gdańsku najważniejsze, trochę o historii, trochę o tym co dzieje się obecnie i trochę o tym co planuje się w mieście w najbliższej przyszłości. Pokazała co warto zwiedzić, gdzie zjeść, gdzie jest najlepsza imprezowania w Trójmieście oraz skąd najlepiej zobaczyć panoramę miasta. Trochę anegdot, trochę faktów... a wszystko wciągająco ciekawie. Chciałoby się, żeby przejażdżka trwała i trwała Pani Elizo dziękujemy! Wszystkim bardzo bardzo polecamy!

Dziękujemy, Gogin77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: elizawasiewicz, Właściciel, Retro Tour GdańskOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo Panstwu dziekuje, dla mnie to motywacja do dalszej pracy i rozpoczynania dnia od tego co nowego w miescie!

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezwykle ciekawa podróż dziejami Gdańska. Pani Eliza przemiła, pełna energii i zapału, z pasją opowiadała nam najróżniejsze ciekawostki. Dostaliśmy zastrzyk wiedzy w pigułce, z pewnością inaczej już będziemy poruszać się po Gdańsku ze zdobytą wiedzą. Niesamowity komfort jazdy świetnym Retro autem, z pasująca klimatem muzyczką w tle.

Dziękujemy, marting51

Drodzy Panstwo! Bardzo dziekuje za tak mile slowa i gratuluje spontanicznej decyzji!

Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Z urodzenia jestem Gdańszczanką ale mieszkam poza tym miastem. Z chęcią jednak wracam do niego, aby obserwować jak zmienia się i pięknieje z roku na rok. Chetnie korzystam z atrakcji oraz nowości jakie daje mieszkańcom i turystom oferta miasta. Ostatnio, w związku z przebywaniem na urlopie skorzystaliśmy z atrakcji jaką jest Retro Tour Gdańsk. To były wspaniałe chwile. Przepiękny, wygodny, a przede wszystkim bezpieczny pojazd. Wycieczkę prowadzi Pani Eliza, urocza dama, profesjonalna, kompetentna i bardzo miła. Zaczarowała nas swoją wiedzą, osobowością oraz profesjonalną obsługą do klienta. Polecam tę usługę dla wszystkich turystów i odwiedzjących miasto Gdańsk.

Dziękujemy, AgaKo1978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: elizawasiewicz, Właściciel, Retro Tour GdańskOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Pani Agnieszko bardzo dziekuje za Pani rekomendacje!

Zrecenzowano: 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna osoba! Potrafi zainteresować i uchwycić Gdańsk z innej perspektywy! Komfortowo, z humorem, polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Olaf T

Dziekuje bardzo za mile slowa, zawsze staram sie aktualizowac informacje i uchwycic miejskie zarty.

Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Bardzo ciekawy objazd miasta po miejscach nie zawsze odwiedzanych przez turystów. Ciekawie opowiedziana historia i fajne miejsca. dzięki temuże jest to wycieczka elektrycznym samochodem można zobaczyć o wiele więcej niż na pieszej wycieczce. Nie jest tanio ale warto.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, 395rafa_w

Bardzo sie ciesze, ze sie Panstwu podobalo!