Gdańsk

“duże rozczarowanie”
Pobite Gary — recenzja

Pobite Gary
Nr 319 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

paznokieć w herbacie. przypadek ? w związku z tym taka ocena a nie inna. pozostawiam bez komentarza.

Dziękujemy, GosiaKo

Zrecenzowano 6 września 2019

Wpadliśmy wieczorem na szybką kolację. Dania smaczne, miła obsługa. Chętnie wpadnę spróbować innych dań z karty.

Dziękujemy, Asia Z
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja znajdująca się w gdańskim garnizonie niestety nie spełniła moich oczekiwań. Jakość dań średnia a ceny wysokie. Obsługa kelnerska na dość niskim poziomie, rozumiem że to szczyt sezonu i każde ręce do pracy są potrzebne, ale warto zainwestować w dobrego pracownika. Potrawy same w sobie nie były złe, aczkolwiek w okolicy są jeszcze inne restauracje do których warto zajrzeć. Pobite gary to ostateczność.

Dziękujemy, pzmudatrzebiatowski
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Byłam 5-6 razy i wracam. A to znak, że jest dobrze, bo przecież jest w czym w Trójmieście wybierać.
- Smacznie, ciekawe połączenia składników i smaków. Staranna aranżacja na talerzu.
- Fachowy serwis i to w czasach, kiedy o pracowników do gastronomii ciężko.
- Przyjemna, niezobowiązująca atmosfera.
- No i doskonała lokalizacja.

Polecam, choć nie jest to tanie miejsce.
Fotki z ostatniej wizyty - desery zniewalające!

Dziękujemy, lubiedobre
Zrecenzowano 23 lipca 2019

nie zrobiła na nas wielkiego WOW :( Ceny w porównaniu do jakości dań są zbyt wysokie. :/
Wystrój nie powiem fajny,nawiązujący do miejsca , ale przydało by się odkurzyć

Dziękujemy, NalatiaWodzianka

Pobite Gary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pobite Gary? Podziel się wrażeniami!