“Dobra!”
Pobite Gary — recenzja

Pobite Gary
Nr 327 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 6 września 2019

Wpadliśmy wieczorem na szybką kolację. Dania smaczne, miła obsługa. Chętnie wpadnę spróbować innych dań z karty.

Dziękujemy, Asia Z

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja znajdująca się w gdańskim garnizonie niestety nie spełniła moich oczekiwań. Jakość dań średnia a ceny wysokie. Obsługa kelnerska na dość niskim poziomie, rozumiem że to szczyt sezonu i każde ręce do pracy są potrzebne, ale warto zainwestować w dobrego pracownika. Potrawy same w sobie nie były złe, aczkolwiek w okolicy są jeszcze inne restauracje do których warto zajrzeć. Pobite gary to ostateczność.

Dziękujemy, pzmudatrzebiatowski
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Byłam 5-6 razy i wracam. A to znak, że jest dobrze, bo przecież jest w czym w Trójmieście wybierać.
- Smacznie, ciekawe połączenia składników i smaków. Staranna aranżacja na talerzu.
- Fachowy serwis i to w czasach, kiedy o pracowników do gastronomii ciężko.
- Przyjemna, niezobowiązująca atmosfera.
- No i doskonała lokalizacja.

Polecam, choć nie jest to tanie miejsce.
Fotki z ostatniej wizyty - desery zniewalające!

Dziękujemy, lubiedobre
Zrecenzowano 23 lipca 2019

nie zrobiła na nas wielkiego WOW :( Ceny w porównaniu do jakości dań są zbyt wysokie. :/
Wystrój nie powiem fajny,nawiązujący do miejsca , ale przydało by się odkurzyć

Dziękujemy, NalatiaWodzianka
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad gościnnie w Gdańsku. Same miejsce ciekawe, położone frontem do małego parku, więc idealne dla rodzin z dziećmi, które nie potrafią wysiedzieć przy stoliku. W menu kilka interesujących pozycji, my zdecydowaliśmy się na polędwicę wołową. Opis dania dość obszerny, bo polędwica serwowana z puree z pieczonego czosnku z kaparami i sosem brandy oraz zapiekanymi marchewkami. Ponieważ lubię danie well done takie właśnie zamówiłem, choć nie oznacza to że polędwica ma być przypalona lub wysuszona- musi być szara w środku bez śladu krwi. Choć mięso rzeczywiście mają tutaj dobre kucharzowi sztuka well done niestety nie powiodła się dobrze do końca. Danie wyszło nieco przypalone i w kawałkach wysuszone i nierówno zrobione. Cóż, nie jest to łatwe. Na tależu znajdowała się odrobina puree oraz jedna przekrojona na pół marchewka. Nie chciałbym dana porównywać do innych dań innych restauracji z nazwy które serwują polędwicę, ale taka ilość dodatków na talerzu w tej cenie niestety jest raczej tylko i wyłącznie symboliczna- czyli tu można trochę lepiej. Dobrze, że dodatkowo zamówiłem oddzielnie frytki, które pojawiły się na stole niestety przed daniem głównym, choć ich zapach mógł wskazywać na nieco zmęczony olej, w którym brały wcześniej kąpiel. Deser- sernik w cenie 17 pln, choć smaczny to porcja wielkości typowej cukierniczej babeczki waniliowej- czyli mały i raczej dla zmiany smaku w ustach niż jakiegoś większego deseru. Co można polecić zdecydowanie z naszej wizyty- lemoniada, truskawkowa bardzo dobra. Podsumowując, miejsce ciekawe, potrawy dobre, średniej klasy przygotowania (to co próbowaliśmy), z ceną za którą można chcieć jednak coś więcej. Ocena finałowa blisko 4.

Dziękujemy, Michalmaz

Pobite Gary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pobite Gary? Podziel się wrażeniami!