“Bez szału”
Pobite Gary — recenzja

Pobite Gary
Nr 325 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja znajdująca się w gdańskim garnizonie niestety nie spełniła moich oczekiwań. Jakość dań średnia a ceny wysokie. Obsługa kelnerska na dość niskim poziomie, rozumiem że to szczyt sezonu i każde ręce do pracy są potrzebne, ale warto zainwestować w dobrego pracownika. Potrawy same w sobie nie były złe, aczkolwiek w okolicy są jeszcze inne restauracje do których warto zajrzeć. Pobite gary to ostateczność.

Dziękujemy, pzmudatrzebiatowski

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Byłam 5-6 razy i wracam. A to znak, że jest dobrze, bo przecież jest w czym w Trójmieście wybierać.
- Smacznie, ciekawe połączenia składników i smaków. Staranna aranżacja na talerzu.
- Fachowy serwis i to w czasach, kiedy o pracowników do gastronomii ciężko.
- Przyjemna, niezobowiązująca atmosfera.
- No i doskonała lokalizacja.

Polecam, choć nie jest to tanie miejsce.
Fotki z ostatniej wizyty - desery zniewalające!

Dziękujemy, lubiedobre
Zrecenzowano 23 lipca 2019

nie zrobiła na nas wielkiego WOW :( Ceny w porównaniu do jakości dań są zbyt wysokie. :/
Wystrój nie powiem fajny,nawiązujący do miejsca , ale przydało by się odkurzyć

Dziękujemy, NalatiaWodzianka
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad gościnnie w Gdańsku. Same miejsce ciekawe, położone frontem do małego parku, więc idealne dla rodzin z dziećmi, które nie potrafią wysiedzieć przy stoliku. W menu kilka interesujących pozycji, my zdecydowaliśmy się na polędwicę wołową. Opis dania dość obszerny, bo polędwica serwowana z puree z pieczonego czosnku z kaparami i sosem brandy oraz zapiekanymi marchewkami. Ponieważ lubię danie well done takie właśnie zamówiłem, choć nie oznacza to że polędwica ma być przypalona lub wysuszona- musi być szara w środku bez śladu krwi. Choć mięso rzeczywiście mają tutaj dobre kucharzowi sztuka well done niestety nie powiodła się dobrze do końca. Danie wyszło nieco przypalone i w kawałkach wysuszone i nierówno zrobione. Cóż, nie jest to łatwe. Na tależu znajdowała się odrobina puree oraz jedna przekrojona na pół marchewka. Nie chciałbym dana porównywać do innych dań innych restauracji z nazwy które serwują polędwicę, ale taka ilość dodatków na talerzu w tej cenie niestety jest raczej tylko i wyłącznie symboliczna- czyli tu można trochę lepiej. Dobrze, że dodatkowo zamówiłem oddzielnie frytki, które pojawiły się na stole niestety przed daniem głównym, choć ich zapach mógł wskazywać na nieco zmęczony olej, w którym brały wcześniej kąpiel. Deser- sernik w cenie 17 pln, choć smaczny to porcja wielkości typowej cukierniczej babeczki waniliowej- czyli mały i raczej dla zmiany smaku w ustach niż jakiegoś większego deseru. Co można polecić zdecydowanie z naszej wizyty- lemoniada, truskawkowa bardzo dobra. Podsumowując, miejsce ciekawe, potrawy dobre, średniej klasy przygotowania (to co próbowaliśmy), z ceną za którą można chcieć jednak coś więcej. Ocena finałowa blisko 4.

Dziękujemy, Michalmaz
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z koleżanka wybrałyśmy się na lunch skuszone dobrymi opiniami na tripadvisor.
Lokal ładnie urządzony, inny niż większość teraz powstających.
Złożyłyśmy zamówienie, chociaż na kelnerkę czekałyśmy bardzo długo. Lemoniada i wyciskany sok pomarańczowy oraz dwa różne hamburgery.
Długo czekałyśmy zanim przyszły dania ale czasami na dobre jedzenie trzeba poczekać dlatego nie narzekaliśmy. Niestety otrzymałyśmy dwa zupełnie inne os zamówionych dania a gdy poporosilysmy kelnerkę to była bardzo opryskliwa(danie podawał nam ktoś inny), nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam, ze jak dostałam nie swoje danie to jeszxze w zamian otrzymuje pretensje obsługi, ze przecież takie rzeczy się dzieją. Byłyśmy zmuszone zjeść inne hamburgery niż zamówiliśmy , jednak ani jeden ani drugi nie wyroznialy się niczym, zwykle dania bez wow. jedynie frytki bardzo dobre. Przy płaceniu nie usłyszałyśmy nawet przepraszam ani nie dostałyśmy żadnego rabatu za błędne dania. Szok, niewiarygodne.
Jak podzieliliśmy się swoją opinia ze znajomymi to okazało się ze oni tez byli i wyszli niezadowoleni, bo kelnerka wylała na nich jakiś napój a’la smoothie. I na początku tez nawet nie usłyszeli przepraszam, lecz gdy zaczęli mocno protestować to na szczęście za pralnie za płaszcz oddali pieniądze

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 642marcinp

Pobite Gary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pobite Gary? Podziel się wrażeniami!