Jeden z najlepszych

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018
karink863
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jestem stałym bywalcem takich parków ale ten mnie bardzo zachwycił - super trasy, dzieciaki zachwycone, obsługa kompetentna. Sąsiedztwo plaży daje duże możliwości by zagospodarować świetnie cały dzień. Trasa średnia dość wymagająca, trasa trudna - myślę że minimum dla 14-15 latka.

Dziękujemy, tomaszf213
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny park z różnymi poziomami trudności. Super położenie - blisko z parkingu i blisko do plaży. Miła obsługa. Napewno to powtórzymy :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, karink863
Zrecenzowano: 9 lipca 2018

Wspaniła zabawa. Bardzo fajne miejsce, z dużą ilością atrakcji, swoboda. Pełnia szczęścia dla dzieci małych i dużych i dla dorosłych też!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano: 3 lipca 2018

Odwiedziliśmy to godne polecenia miejsce w ostatni weekend. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni profesjonalizmem jaki zastaliśmy na miejscu. Dbałość o bezpieczeństwo użytkowników, jak i jakość przygotowanych tras jest na bardzo wysokim poziomie. Nie będziecie się tutaj nudzić - ani Wasze pociechy, ani Wy sami:) POLECAMY ze spokojnym sumieniem jako atrakcję - must experience - odwiedzając ten rejon naszego pięknego kraju!!!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, sebowit13
Zrecenzowano: 2 października 2017

Park linowy zawsze kojarzył się z wielkim drzewami i meandrowaniem w ich koronach. Tu wystarczyły drewniane słupy, ale ustawione w taki sposób, że każda trasa jest swoistą przygodą

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Michał P