Gdańsk

“Rewelacyjne miejsce !”
Kotka Cafe — recenzja

Kotka Cafe
Nr 21 wśród 45 Kawa i herbata (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Kawiarnia godna polecenia. Jesteśmy z rodzinką tutaj nie po raz pierwszy i nigdy się nie zawiedliśmy. Miła, sympatyczna obsługa, kawa i kakao bardzo dobre. Bohaterowie tego miejsca KOTKI są bardzo, bardzo fajnie. Jest ich naprawdę dużo i są przemilaśne...!
Jak na razie Nr1 w Polsce wśród kocich kawiarni!
Polecam!

Dziękujemy, michu-67

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jest to idealne miejsce, żeby usiąść po spacerze na Pachołek. Bardzo dobra kawa, pyszne ciacha i towarzystwo kotów umila pobyt jeszcze bardziej.

Dziękujemy, maniia97
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda slow zeby opisac ten nonsens!!!
Moja corka plakala cale popoludnie!!
Mamy w domu 3 koty I jakos nigdy nie skrzywdzila zadnego, dzieci to nie potwory!!!!
Okropne miejsce, obdarte z czlowieczenstwa!!!! Zeby se tak psychicznie pastwic nad dziecmi!!!!

5  Dziękujemy, velsemczuk
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niedość, że super kotki to świetne jedzenie - zarówno ciasta jak i kawa. Napewno wrócę jeszcze nie raz, a idea wydawania pieniędzy jednocześnie na swoją przyjemność jak i na pomoc kotkom jest świetna, aż przyjemnie mi się wyjmowało kartę.

Dziękujemy, bananowyszampan
Zrecenzowano 11 maja 2019

Cudowne miejsce dla wszystkich fanów kotków. Wystrój jest zabawny i uroczy, śniadania są pyszne a ciasta smakowite. Ogromny plus za konieczność odkażania rąk przed wejściem do kawiarni oraz co najważniejsze brak dzieci(!) co jest cudownym rozwiązaniem nie tylko dla kotów ale i ludzi którzy chcą odpocząć od hałaśliwych i wszechobecnych dzieciaków... Polecam gorąco to puchate i mruczące miejsce

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, nina_gore

Kotka Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kotka Cafe? Podziel się wrażeniami!