Gdańsk
Świetna zabawa

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
S8868SRmonikam
Świetny escape room

Polecam! Bardzo fajny escape room, dobre zagadki, solidne wykonanie. Zarówno dla początkujących jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 maja 2019
550tytusg
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dzisiaj w 4 osoby w pokoju "the final show". Udało nam się wyjść 17 minut przed czasem. Zagadki fajne i tworzące całość historii. Obsługa bardzo miła i pomocna. Na pewno wrócimy odwiedzić pozostałe pokoje! :)

Dziękujemy, S8868SRmonikam
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Bardzo fajny escape room, dobre zagadki, solidne wykonanie. Zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 550tytusg
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019

Byłyśmy we trzy i niestety Bimbrownik nas pokonał :D następnym razem się nie damy ! Doskonała rozrywka , mnóstwo kryjówek i zagadek , klimatycznie i pomysłowo

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Jolanta B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zorkowy, Właściciel, Zorkout Escape RoomsOdpowiedź udzielona 7 kwietnia 2019

Dziękujemy uprzejmie za miłe słowo! Bimbrownik jest wymagający, a Wam i tak prawie udało się dotrzeć do końca! W wolnej chwili zapraszamy na inne pokoje .
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj byliśmy w dwie pary w pokoju „The Moonshiner”. Przygoda bardzo klimatyczna, zagadki kreatywne, rozwiązania nie na zasadzie A➡️B➡️C, w niektórych momentach we cztery osoby jednocześnie rozwiązywaliśmy cztery różne zagadki; wystrój rewelacyjny, obsługa pomocna w stopniu idealnym, udzielająca podpowiedzi a nie odpowiedzi. Jedynym problemem jest kwestia parkowania, na którą właściciele nie mają żadnego wpływu, więc nie wliczam tego do oceny końcowej. Jeżeli ktoś ma ochotę się tu wybrać, proponuję być pół godziny na miejscu żeby zdążyć zaparkować, podejść i na spokojnie się przygotować.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, MrCloudancer
Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza atrakcja wakacji. Pokój świetnie zrobiony, ż pomysłem, nieprzewidywalny. Zabawa w 6 osób naprawdę godna swojej ceny !! Niestety nie udało nam się wyjść. Hahah ale na pewno jeszcze tu wrócimy. Pan który nas wprowadzał w świat zagadki również niesamowity. Otwarty, zabawny i sympatyczny. Polecam serdecznie.!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Marta M