Gdańsk

“Dobre ,lepsze, najlepsze !!! Gut, besser essen !”
Bar mleczny Stągiewna — recenzja

Bar mleczny Stągiewna
Nr 180 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Bar mleczny Stągiewna ta jadłodajnia oferująca domowe dania tradycyjnej kuchni polskiej. Wyróżniamy się przystępnymi cenami i wyśmienitą jakością i różnorodnością dań. Codziennie serwujemy kilak propozycji śniadaniowych i obiadowych wraz z deserami. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu i na bieżąco na bazie domowych przepisów przez doświadczone kucharki. W sposób szczególny dbamy o jakość produktów, zazwyczaj sięgamy po sprawdzone polskie produkty, lokalnych producentów a także produkty sezonowe. I choć nazwa sugeruje prosty bar, nasz przytulny wystrój tworzący domową atmosferę mógłby pozazdrościć niejeden restaurator. W Stągiewnej można również również kupić regionalne polskie produkty, naturalne bez konserwantów jak miody, soki czy przetwory, a także produkty bezglutenowe. Jeżeli chcesz zjeść smacznie i zdrowo w domowej atmosferze to serdecznie zapraszamy!

Mila obsuga i bardzo dobre jedzenie i jak na centrum Gdanska normalne ceny.
Super leckere polnische spezialitäten ,Immer wieder Bar Mleczny Nur zu empfehlen !!!

Dziękujemy, kristofz542

Śniadanie na którym byliśmy było ok, ale obsług była już straszna. Po wejściu do lokalu w którym jeszcze nie bylo gosci (okolo 9:10) zapytaliśmy po prost jak funkcjonuje zamawianie w tym lokalu- odpowiedź "jak, jak? Normalnie". Dla nas nie bylo to aż tak oczywiste ponieważ cześć jest samoobsługowa a np kanapki które też są w zasiegu reki podaje pani zza Lady.
Na koniec przeszkodziliśmy pani kasjerce w pisaniu SMS, no niestety trzeba było zapłacić.

Dziękujemy, Michal J

Jedzenie ok. Obsluga bardzo niemila ,Pani kasjerka ładowala telefon przy kasie i w miedzyczasie pisala sobie smsy,Pani za lada swoim tonem i wyrazem twarzy odstraszala wszytkich.Nie polecam

Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne i nie drogo to jest Bar Mleczny. Mega porcji, zadbany i bardzo miły personal. Dziękuję za pyszny obiad.

Dziękujemy, themelnik
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko, tanio i smacznie :) bardzo dobry żurek smakuje jak u mamy :) każdy znajdzie coś dla siebie :)

Dziękujemy, kamilaw633

Bar mleczny Stągiewna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar mleczny Stągiewna? Podziel się wrażeniami!