“Niemiła Obsługa.”
Bar mleczny Stągiewna — recenzja

Bar mleczny Stągiewna
Nr 180 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Bar mleczny Stągiewna ta jadłodajnia oferująca domowe dania tradycyjnej kuchni polskiej. Wyróżniamy się przystępnymi cenami i wyśmienitą jakością i różnorodnością dań. Codziennie serwujemy kilak propozycji śniadaniowych i obiadowych wraz z deserami. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu i na bieżąco na bazie domowych przepisów przez doświadczone kucharki. W sposób szczególny dbamy o jakość produktów, zazwyczaj sięgamy po sprawdzone polskie produkty, lokalnych producentów a także produkty sezonowe. I choć nazwa sugeruje prosty bar, nasz przytulny wystrój tworzący domową atmosferę mógłby pozazdrościć niejeden restaurator. W Stągiewnej można również również kupić regionalne polskie produkty, naturalne bez konserwantów jak miody, soki czy przetwory, a także produkty bezglutenowe. Jeżeli chcesz zjeść smacznie i zdrowo w domowej atmosferze to serdecznie zapraszamy!

Śniadanie na którym byliśmy było ok, ale obsług była już straszna. Po wejściu do lokalu w którym jeszcze nie bylo gosci (okolo 9:10) zapytaliśmy po prost jak funkcjonuje zamawianie w tym lokalu- odpowiedź "jak, jak? Normalnie". Dla nas nie bylo to aż tak oczywiste ponieważ cześć jest samoobsługowa a np kanapki które też są w zasiegu reki podaje pani zza Lady.
Na koniec przeszkodziliśmy pani kasjerce w pisaniu SMS, no niestety trzeba było zapłacić.

Dziękujemy, Michal J

Jedzenie ok. Obsluga bardzo niemila ,Pani kasjerka ładowala telefon przy kasie i w miedzyczasie pisala sobie smsy,Pani za lada swoim tonem i wyrazem twarzy odstraszala wszytkich.Nie polecam

Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne i nie drogo to jest Bar Mleczny. Mega porcji, zadbany i bardzo miły personal. Dziękuję za pyszny obiad.

Dziękujemy, themelnik
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko, tanio i smacznie :) bardzo dobry żurek smakuje jak u mamy :) każdy znajdzie coś dla siebie :)

Dziękujemy, kamilaw633
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jeśli ktoś lubi polską kuchnię, a potrzebuje taniego miejsca na obiad w dobrej lokalizacji, to ten bar nadaje się idealnie. Mają bardzo ładny wystrój, kojarzący się raczej z nowoczesną restauracją a nie barem mlecznym, można też siąść w ogródku. Jedzenie świetne, z niskimi cenami i sporymi porcjami. Nie wszystkie opcje w menu są dostępne codziennie, więc po wejściu warto zacząć od przejrzenia, co jest w ofercie tego dnia. Mają też śniadania, aczkolwiek nie miałam okazji próbować. Na pewno będę wracać przy następnej wizycie w Gdańsku.

Dziękujemy, olgalipowska

Bar mleczny Stągiewna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar mleczny Stągiewna? Podziel się wrażeniami!