“Niestety”
Bistro Wczasy — recenzja

Bistro Wczasy
Nr 233 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Witajcie na Wczasach! Zainspirowani belgijskimi liege i amerykańskimi waflami, nie zapominając o naszej polskiej gofrowej tradycji stworzyliśmy pierwsze w trójmieście autorskie bistro z waflami. Niepowtarzalny zapach wypiekanych gofrów, regionalne, świeże produkty, zaskakujące połączenia i wciągające smaki... Wszystko to łączymy z szumem fal, nadmorskim słońcem i wakacyjnym luzem przez cały rok!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z przykrością stwierdzam fakt ze myślałam przyprawa do kebaba to juz sen. Niestety zamawiając filet z indyka otrzymalam mielonkę z dodatkiem jakiejs przyprawy do kebaba czy gyrosa. Druga osoba jadła skrzydełka które zamawia bardzo często, niestety wyraża opinie, ze to najgorsze które jadła.Jedyny plus gofry wytrawne frytki wręcz surowe blade miękkie, Nie polecamy, na pewno nie wrócimy. Zdjecia dań nie odzwierciedlają stanu rzeczywistego. Pierwszy raz z czymś takim sie spotykamy.

Dziękujemy, 640emiliad

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wafel burger smaczny lecz smak został zabity sosem, który bardziej nadaję się do kebabu niż burgera.

Dziękujemy, Teramitzu
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Odpowiednie ceny, dobre i solidne porcje, bardzo miła obsługa, mały lokal, ale przytulny z ogródkiem

Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Pierwszy raz spotkałam się z wytrawną wersją gofrów. Razem z grupą znajomych postanowiliśmy spróbować tej nowości. Gofry okazały się bardzo smaczne, coś dla siebie znajdą tutaj zarówno mięsożercy, jak i wegetarianie. Obsługiwała nas bardzo sympatyczna i wesoła kelnerka.

Dziękujemy, Natalia P
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Takie gofry to rozumiem! Umiarkowane ceny, dobry dojazd. Lokal w standardzie i charakterze plażowym;)

Dziękujemy, J1246VJrobt

Bistro Wczasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bistro Wczasy? Podziel się wrażeniami!