“Sniadanie”
Klatka B — recenzja

Klatka B
Nr 57 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Tylko 100% polskie produkty! - Restauracja z tradycyjną polską kuchnią, serwowaną w alternatywny sposób - Śniadania od 7:00 do 13:00 (bufet śniadaniowy do 10:00) - Kuchnia czynna do 23:00 (w weekendy do 1:00) - Bar z szerokim wyborem win, piw, autorskich koktajli i alkoholi
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę bardzo dobre śniadanie ,przepyszne pieczywo,herbata i kawa.
Ogródek czarujący .
Jesteśmy mega zadowoleni
Chodząc codziennie po knajpach które oferują śniadania ciężko znaleść coś tak dobrego jak klatka B!
Przepysznie,polecamy!

Dziękujemy, dianamN4368HK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata B, Owner, Klatka BOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dzięki Diana, Twoja dobra opinie dużo dla nas znaczy :) <3

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto tutaj wejść i spróbować przepysznych przystawek - śledzika, hummusu, serów! Niecodzienne połączenia smaków z pysznym efektem!

Spróbowaliśmy również pastrami - bardzo dobre, bez zarzutu. Kolejnym wyborem był pulled pork - niestety, ale osobiście uważam, że mięso powinno być rozdrobnione, a nie w kawałkach - na tym w końcu polega istota tego dania.

Pyszne kraftowe piwo, miła obsługa, świetna atmosfera! Koniecznie spróbujcie!

Dziękujemy, Izabela_Gol
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukałysmy lokalu na piatkowy wieczor aby zjesc cos dobrego i poplotkowac przy okazji. Niestety pierwsze wrazenia odnosnie obsługi kiepskie. Panowie muszą koniecznie przebyć kurs obslugi klienta, dobrze byłoby gdyby kelner zachęcal do pozostania w lokalu a nie odpowiadal " no nie mamy wolnych miejsc, no może w srodku". Znajomosc menu to podstawa na kazdy dzien, dwukrotnie po przyjęciu zamówienia kelner wrocil i okazalo sie ze czegos nie ma. Samo jedzenie nie zachwyca, zwykla chlebowa kanapka z miesem w srodku. Bardzo male porcje.Kimczi okropne. Rachunek z woda i piwem wyniosl 75 zl. Za taka kwotę mozna juz porzadnie zjesc w Gdansku. Klatka B nas rozczarowala. Zyczymy jednak dobrego wiatru w żagle.

Dziękujemy, iwonar467
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na śniadaniu 2 raz . Tym razem jajecznica jak poprzednio bardzo dobra.
Lemoniada malinowa zwala z nóg.
Pieczywo Sami wypiekają. Również oferowane wędliny są własnej produkcji.

1  Dziękujemy, licho_nie_spi1980
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata B, Owner, Klatka BOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dzięki! :) Staramy się ile sił :)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To już nasza druga wizyta śniadaniowa. Najpierw plusy: wszystko świeżutkie i robione na miejscu, czysto, udogodnienia dla dzieci (kredki kolorowanki, gry i przytulali), krótki czas oczekiwania, bardzo miła obsługa. Minusy: w porównaniu do poprzedniego roku trochę „wybiedniało” danie śniadaniowe (mało warzyw). Polecam zdecydowanie na śniadanie z dala od zgiełku głównego deptaku.

Dziękujemy, O5765HHpeterr

Hej, dzięki za opinię. Zaniepokoiło mnie tylko info o mniejszej ilości warzyw, bo wg. naszego planu warzyw powinno być więcej - w zeszłym roku do zestawów dawaliśmy pomidory i ogórki, w tym roku oprócz tego idzie cebulka i sałata. Byś może przy Twojej porcji coś nie zostało dołożone? Daj nam znać mailowo, chcielibyśmy wyeliminować takie sytuacje. Pozdrawiam!

Klatka B — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Klatka B? Podziel się wrażeniami!