“Przepyszne ”
Klatka B — recenzja

Klatka B
Nr 59 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Tylko 100% polskie produkty! - Restauracja z tradycyjną polską kuchnią, serwowaną w alternatywny sposób - Śniadania od 7:00 do 13:00 (bufet śniadaniowy do 10:00) - Kuchnia czynna do 23:00 (w weekendy do 1:00) - Bar z szerokim wyborem win, piw, autorskich koktajli i alkoholi
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na śniadaniu 2 raz . Tym razem jajecznica jak poprzednio bardzo dobra.
Lemoniada malinowa zwala z nóg.
Pieczywo Sami wypiekają. Również oferowane wędliny są własnej produkcji.

1  Dziękujemy, licho_nie_spi1980
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata B, Owner, Klatka BOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dzięki! :) Staramy się ile sił :)

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To już nasza druga wizyta śniadaniowa. Najpierw plusy: wszystko świeżutkie i robione na miejscu, czysto, udogodnienia dla dzieci (kredki kolorowanki, gry i przytulali), krótki czas oczekiwania, bardzo miła obsługa. Minusy: w porównaniu do poprzedniego roku trochę „wybiedniało” danie śniadaniowe (mało warzyw). Polecam zdecydowanie na śniadanie z dala od zgiełku głównego deptaku.

Dziękujemy, O5765HHpeterr

Hej, dzięki za opinię. Zaniepokoiło mnie tylko info o mniejszej ilości warzyw, bo wg. naszego planu warzyw powinno być więcej - w zeszłym roku do zestawów dawaliśmy pomidory i ogórki, w tym roku oprócz tego idzie cebulka i sałata. Byś może przy Twojej porcji coś nie zostało dołożone? Daj nam znać mailowo, chcielibyśmy wyeliminować takie sytuacje. Pozdrawiam!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe polskie wariacje na temat różnych dań, które pochodzą z innych kulinarnych światów, m.in. znakomity hummus z fasoli. I do tego znakomite kanapki z szarpaną wieprzowiną, pełne smaku i świeżych warzyw.

Dziękujemy, Łukasz Z

Dzięki Łukasz!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłam z chłopakiem w Klatka B za pośrednictwem aplikacji Finebite. Jedzonko, które dostaliśmy zwaliło nas z nóg! Dawno nie zjedliśmy tak dobrze, jedzenie było pięknie przygotowane i widać, że wszystko jest zrobione przez nich, zaczynając od mięsa a kończąc na przepysznym kimchi. Z pewnością będziemy często tam wracać :) pozdrawiam załogę Klatki B!

1  Dziękujemy, Weronika W

Dzięki Weronika, bardzo nam miło!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno danie na plus. Smaczne i szybko podane.
Bufet śniadaniowy niestety niepełny. Brak niektórych produktów, malutkie talerzyki. Obsługa nie informuje o wszystkich szczegółach. Mieszane uczucia.

Dziękujemy, Kamil K

Klatka B — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Klatka B? Podziel się wrażeniami!