“Polecamy”
Klatka B — recenzja

Klatka B
Nr 47 wśród 708 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Tylko 100% polskie produkty! - Restauracja z tradycyjną polską kuchnią, serwowaną w alternatywny sposób - Śniadania od 7:00 do 13:00 (bufet śniadaniowy do 10:00) - Kuchnia czynna do 23:00 (w weekendy do 1:00) - Bar z szerokim wyborem win, piw, autorskich koktajli i alkoholi
Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy z mężem wypocząć do Gdańska. Kompletnie nie znając miasta, na dużym głodzie szukaliśmy miejsca gdzie możemy zjeść pożywne śniadanie bez udziwnień. Trafiliśmy na restuatacje klatka B i to był strzał w 10! Zjedliśmy tak jak chcieliśmy czyli naprawdę pożywne śniadanie (pyszną jajecznicę, kiełbaski, świeże pieczywo, chałkę oraz wspaniały twaróg na słodko z żurawiną) w rozsądnej cenie oraz wypiliśmy doskonałą parzoną kawę. Porcje także są dość solidne. Jeśli ktoś szuka miejsca gdzie chce zjeść pyszne, klasyczne śniadanie z pewnością możemy polecić to miejsce.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Camper12926681077

Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Poszukując przez długi czas restauracji na mieście by zjeść kolację, trafiliśmy z partnerem na Klatkę B. Była jednym miejscem nie przepełnionym ludźmi, chyba ze względu na to, że jest "schowana". Spróbowaliśmy i nie żałujemy. Miejsce przyjemne, jedzenie bardzo dobre, obsługa przemiła. Pani kelnerka, która się nami zaopiekowała bardzo angażuje się w pracę, czego nie da się nie zauważyć. Mimo chłodnych wieczorów, postanowiliśmy usiąść na dworze i jedyny minus jaki mogłabym znaleźć to ogródek nie zbyt zadbany/czysty. Aczkolwiek mimo to, polecam jak najbardziej.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, xtzztx
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KlatkaB, Owner, Klatka BOdpowiedź udzielona 7 listopada 2018

Ogródek w ten dzień rzeczywiście nie był uprzątnięty, bo Pani sprzątająca była na urlopie, niemniej jednak dziękujemy za wszystkie uwagi i ciepłe słowa :)

Zrecenzowano 24 października 2018

jedzenie bylo pyszne, klimat tego miejsca tez swietny. swieze bukiety ewidentnie na plus. Obsluga juz mniej, dlugo czekalismy na uwage kelnera. ale najslabsza byla kawa. Kwasna i nie do picia, Naprawde te kwestie mozna ulepszyc, aby dobry smak zostal na dluzej

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, nata72018

Pani Natalio, nasza kawa to mieszanka ziaren z Brazylii Kenii i Peru, jej smak z zasady jest bardziej kwaśny niż klasycznej kawy. Niemniej jednak dziękujemy za Pani uwagi. Pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 21 października 2018

Niewielka restauracja w świetnej lokalizacji, Czynna od wczesnego ranka, serwuje smaczne śniadania w dużym wyborze, dobre przekąski na lunch, dania obiadowe i desery. Pyszne naleweczki, Kawa herbata. Niemal wyłącznie z krajowych produktów.
Ceny bardzo rozsądne. Cieszy się dużą popularnością. Polecam wszystkim odwiedzającym Gdańsk.

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, Companion165635
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, polecam talerz przystawek. Obsługa na 4, kawę podano bez mleka, po zwróceniu uwagi kelnerce i tak nie zostało doniesione. Jednak pod względem jedzenia śmiało polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, juliapG5912IP

Klatka B — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Klatka B? Podziel się wrażeniami!