Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017

Pobyt w apartamentach to na pewno duże doznanie estetyczne - tak pięknego wystroju wnętrz nie widzieliśmy dawno. Przestronny pokój, pięknie urządzona łazienka, na zewnątrz dzielone patio i kuchnia. Ceny może nie są najniższe, ale moim zdaniem warto. Blisko do Motławy i Starego Miasta. Żeby nie było za słodko: jedyną wadą było to, że brakowało obsługi w pokojach. Nie mówię o tym, żeby ktoś po nas sprzątał, ale przydałoby się uzupełnienie papieru toaletowego (w ostatni dzień kupiliśmy sami, bo było nam głupio pytać) i wyniesienie śmieci (do dyspozycji mieliśmy tylko malutki kosz łazienkowy na kilka dni). Poza tym było cudownie! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Z tego co zdążyliśmy zauważyć, piętrowe apartamenty mają widok na ulicę i patio, a pokoje na przepiękne muzeum.
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, patrycjalucja