“Żółta kartka”
Restauracja Gvara — recenzja

Restauracja Gvara
Nr 63 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Restauracja Gvara to miejsce stworzone z miłości do jedzenia oraz spędzania czasu razem - z rodziną, znajomymi bliskimi. Gvara wyróżnia się nowoczesną, polską kuchnią oraz świeżymi produktami wysokiej jakości, z których przygotowywane są dania. Atrakcyjne położenie lokalu, w samym centrum miasta, tuż przy Bazylice Mariackiej, stanowi idealne miejsce na śniadanie, szybki lunch lub kolację z lampką wina. Warto dodać, że Gvara jest przyjazna dzieciom, oferuje specjalne menu dla najmłodszych oraz kącik zabaw. Czas spędzany przy posiłkach umili gościom muzyka grana na żywo. Odwiedźcie nas i dajcie się zachwycić wyjątkowym smakiem naszych potraw.
Zrecenzowano 5 września 2019

Druga wizyta, tym razem nie wszystko było ok.Obsługa niestety nie poradziła sobie, nie do końca przeszkolona, trochę zagubiona. Po zamówieniu dań, zauważyłem na szybie lokalu ogłoszenie - zatrudnię kucharza, tylko sobie pomyślałem, żeby tylko teraz była pełna obsługa w kuchni. Zdaje sobie sprawę że to sezon, ale...
Dania, zupa ryba i żurek dobre, tagiatelle z wołowiną smaczne. Do łososia nie podano cipsów z batatów, gdy się upomnieliśmy, otrzymaliśmy je, kiedy danie było już prawie skonsumowane. Największa porażka pierogi ruskie, połowa pierogów była pootwierana, Szef kuchni nie powinien tego dania wydać.
Dlatego tylko żółta kartka, bo poprzednia wizyta była genialna

Dziękujemy, klincz

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Mysle ze to trafny wybor na rodzinny obiad.Przepysznie piers grilowana mega soczysta .Zupa rybna niebo w ustach. Jak reszta dan.Bedziemy polecac i napewno wrocimyTak trzymac.

Dziękujemy, joanna777712
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Gdańsk udaje mi się odwiedzać dość często i jak tylko mam możliwość, zawsze odwiedzam ten lokal i będę to robił nadal! Mimo modyfikacji karty i usunięcia nieziemskiego kurczaka sous vide, nadal restauracja numer 1 na starówce! Miłe powitanie w postaci chleba ze smalcem- powinno stać się standardem we wszystkich lokalach- mała rzecz, a cieszy. Świetny talerz przystawek dla dwojga- może warto zaproponować jego rozszerzenie o jedną dodatkową osobę dla chętnych? Obsługa lokalu wie co robi i cierpliwie pozwala cieszyć się świetnymi posiłkami. Mój aktualny hit to pieczona kaczka!

Dziękujemy, Piotr N
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Niestety nasz kelner zapomniał przekazać na kuchni zamówienie,sześć osób zjadło a jedna patrzyła i pół godziny czekała na swoje danie. Później obsługiwała nas kelnerka i było bez zarzutu.
Dania średnie. Polędwiczka przesolona, łosoś przeciągnięty i niestety od spodu pływał w tłuszczu, pierogi z kaczki niedoprawione, ciastko gvarne bez smaku. Może jakość obsługi i dań wypadła tak słabo w niedzielę po 14 w sezonie. Oceny restauracji dobre ale my na pewno nie wrócimy.

Dziękujemy, Anna Maria T
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa w sumie miła, jednak czas jaki trzeba czekać na dania gdzie są to sałatka i deser jest poniżej najśmielszych oczekiwań! Ponad 30min oczekiwania na sałatkę i deser to zdecydowanie za długo. Do tego wszystko bardzo nie wyraźne. Nie zachęca do powrotu

Dziękujemy, 551patrykk

Restauracja Gvara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Gvara? Podziel się wrażeniami!