“Restauracja Ryż cały czas na wysokim poziomie kulinarnym”
Ryż — recenzja

Ryż
Nr 12 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Bezkompromisowa restauracja tajska. Świetna atmosfera miejsca, gdzie kuchnia odgrywa najważniejszą rolę. Autentyczne dania kuchni Tajlandii oparte na najwyższej jakości składnikach.

Kolejna wizyta w restauracji, znowu fajerwerki i uczta dla podniebienia. Niewątpliwie szef kuchni jest pasjonatem i kocha to co robi. Produkty zawsze świeże i najwyższej jakości. Serdecznie polecam każdemu kto chce poczuć smaki Tajlandii w autorskiej odsłonie.

Dziękujemy, Rapek88

Świetna kuchnia,miła i profesjonalna obsługa. Miejsce godne polecenia na mapie Trójmiasta.Doskonałe menu.

Dziękujemy, wypusteczek

Świetne jedzenie, piękny wystrój, bardzo miła obsługa!!!!! Czuć świeżość składników!!!!!
Polecam wszystkim miłośnikom tajskiej kuchni

Dziękujemy, nikolad365
Zrecenzowano 4 września 2019

Zachęcona recenzjami, i 1. miejscem wybrałam sie do "Ryżu" we wtorkowe, wczesne, letnie, upalne popołudnie. Z wnuczką. Wystrój skromny, barowy, ale "sprytny". Dziecko miało czymsie zając czekając, niezbyt długo, na zupę. Nie zdziwił mnie specjalnie brak zachwytu zupą z dwoma pierożkami szęścioletniej dziewczynki, ale swoją zjadłam ze smakiem: aromatyczna, goraca, smaczna. Najbardziej jednak czekałam na kaczkę....
I tu rozczarowanie wielkie: na talerzu jak gdyby pół kaczki, ale tylko po stronie przypalonej i wysuszonej skóry. Po odwróceniu trzech zgrabnych z zewnątrz kawałków w części górnej piersi kaczki brakowało, było natomiast dużo "czarnej skóry". Części "jadalne" były OK, ale powodów do zachwytu zdecydowanie brak.
Zwróciłam miłemu kelnerowi uwagę na "wysuszoność kaczki", i obiecał, że przekaże kucharzowi. Jeżeli 1. się utrzyma, to może spróbuję jeszcze raz?

Jeżeli 1 na liście jeszcze się utrzyma, to może spróbuję jeszcze raz?

Dziękujemy, 518agatap
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta w Ryżu, po wielu próbach, bo nigdy na Oliwę nie po drodze i... Strzał w 10! Jedzenie przesmaczne - super dobrane składniki, cudowny bogaty smak. Przemila obsługa. :) napewno wrócimy

Dziękujemy, martynkab2017

Ryż — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ryż? Podziel się wrażeniami!