“Popołudniowy obiad ”
Ryż — recenzja

Ryż
Nr 10 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Bezkompromisowa restauracja tajska. Świetna atmosfera miejsca, gdzie kuchnia odgrywa najważniejszą rolę. Autentyczne dania kuchni Tajlandii oparte na najwyższej jakości składnikach.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta w Ryżu, po wielu próbach, bo nigdy na Oliwę nie po drodze i... Strzał w 10! Jedzenie przesmaczne - super dobrane składniki, cudowny bogaty smak. Przemila obsługa. :) napewno wrócimy

Dziękujemy, martynkab2017

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

nazwa prosta, skojarzenie oczywiste, wystrój ascytyczny, skupiamy się na jedzeniu, a tam bomba smakowa, bardzo dobry orient, klasa.

Dziękujemy, Koper F
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skromny wystrój,przeciętna restauracja barowa,
. Jeżeli to czołowa restauracja w Gdańsku to ja jestem James Bond.
Konkurować może z barami studenckimi.
I myśle ze opinie są głównie z tego środowiska. Nie polecam

Dziękujemy, jerzyor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pojra, Właściciel, RyżOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Tylko czekaliśmy aż sie Pan uaktywni i wystawi nieprawdziwa recenzję. Nigdy nie było Pana u nas, ale doskonale wiemy w jakiej restauracji się Pan stołuje. Nie bedziemy dyskutować na takim poziomie, a jedynie zgłaszamy recenzję. Z wyrazami podziwu, zespół Ryż.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Po wizycie w zoo, wybraliśmy się z rodziną do Ryżu. I był to najlepszy tajski posiłek od dawna, a może nawet w życiu. Na szczególna uwagę zasługują przystawki zwłaszcza Summer rolls - bardzo aromatyczne i warte każdej zapłaconej złotówki, z zup polecam tą z pierożkami wonton a z drugich dań chrupiącą kaczkę, padh thai (narodowe danie Tajlandii, makaron ryżowy z krewetkami, jajkiem i mielonym mięsem) oraz okonia morskiego. Na deser lody a do picia herbatę tajską.
Podsumowując miejsce ma swój urok, jedzenie pyszne a obsługa miła i kompetentna. Stosunek cen do jakości bardzo w porządku.
Miejsce obowiązkowe dla miłośników tajskich i azjatyckich smaków! Serdecznie polecam!

Dziękujemy, hungryalexa
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Nowe wnętrze, minimalistyczne, bistro. Przyjemne, czyste. Jedzenie smaczne,oryginalnie podane, jednak ceny zdecydowanie wygórowane, trochę "przerost formy nad treścią". Z pewnością już tam nie pójdziemy, bo za takie pieniądze można dobrze zjeść w dobrej restauracji.

Dziękujemy, Maria W

Ryż — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ryż? Podziel się wrażeniami!