“Mocne 3,5”

Restauracja Pod Basztami
Nr 27 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Nienaganny wystrój i piękna karta dań napawają entuzjazmem i nadzieją na fantastyczny posiłek, jednak im dalej tym... niestety gorzej. Szkoda sztucznych kwiatów na stołach i parapetach. Muzyka bardzo przyjemna dla ucha. Obsługa uprzejma, jednak niezbyt skupiona. Przy jedynie kilku zajętych stolikach, czas oczekiwania na danie to ponad 20 minut, nie tak źle, na dobre jedzenie przecież trzeba poczekać. Jednak tu przykre rozczarowanie. Zapach i wygląd dań przepiękne, ale nic więcej. Kacze udko dość smaczne, jednak bez rewelacji. Puree porzeczkowe ok, bardziej słodkie niż kwaśne, a ziemniaczane... mdłe i odsmażane, chociaż w te 20 minut można na spokojnie sporządzić je od zera. Polędwiczki wieprzowe twardawe, marchewka chyba jednak bez chili. Na + placki warzywne. Jedzenie stanowczo nie warte swojej ceny, a opinie mylące - miejsce jest przereklamowane.
Toaleta czysta, zadbana.

Dziękujemy, Ania Ś

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny klimat, a jedzenie jest PRZEPYSZNE.
Tatar wolowy jest cudowny.
Oprócz tego miła obsługa, dobra lokalizacja i pięknie podane potrawy.

Dziękujemy, juliajY5413SP
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Polecamy serdecznie. Deska mięs wyśmienita, deser nie do opisania, niebiańska beza włoska. Kelner Michał dbał o nas rewelacyjnie. Zna swój fach

1  Dziękujemy, LizaRogala
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Polecam jak najbardziej!! Wszelkie dania przyrządzone na najwyższym poziomie. Polecam szczególnie bezę po włosku: takiej jeszcze nie próbowaliście

Dziękujemy, PrzemoRogi
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Lokal w dobrej lokalizacji, niedaleko dużego parkingu na ktorym zawsze znajdzie sie jakieś miejsce. Lokal ładny, zadbany, przytulny. Obsługa bardzo miła, jedzenie ma swoją cenę ale jest jej warta, a porcje są na tyle duże, że można się nimi bardzo dobrze najeść. Czipsy warzywne i podpłomyki - prześwietna przystawka. Uczta mięsna dla 2 osob jest na tyle duza że spokojnie najedza sie 3 osoby. Sosy palce lizać. Fondant czekoladowy to jest zas najpyszniejszy deser czekoladowy jaki jadłem w życiu, po prostu poezja - delikatna, slodka, roztopiona czekolada, otoczona pysznym czekoladowym ciastem które także rozplywa się w ustach niczym czekoladowy nektar, jeszcze nigdy mi mie smakował tak zaden deser w restauracji. Bogaty wybór win. Jeśli coś zostanie mozna poprosić o spakowanie na wynos. Bezalkoholowe napoje są serwowane tylko w małych szklankach, nie ma możliwości zamowienia np. 0,5l coli. Serdecznie polecam na kolację dla dwojga.

Dziękujemy, LokalnyKonsument

Restauracja Pod Basztami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Basztami? Podziel się wrażeniami!