Gdańsk

“Cudowne miejsce! ”

Restauracja Pod Basztami
Nr 28 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny klimat, a jedzenie jest PRZEPYSZNE.
Tatar wolowy jest cudowny.
Oprócz tego miła obsługa, dobra lokalizacja i pięknie podane potrawy.

Dziękujemy, juliajY5413SP

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Polecamy serdecznie. Deska mięs wyśmienita, deser nie do opisania, niebiańska beza włoska. Kelner Michał dbał o nas rewelacyjnie. Zna swój fach

1  Dziękujemy, LizaRogala
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Polecam jak najbardziej!! Wszelkie dania przyrządzone na najwyższym poziomie. Polecam szczególnie bezę po włosku: takiej jeszcze nie próbowaliście

Dziękujemy, PrzemoRogi
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Lokal w dobrej lokalizacji, niedaleko dużego parkingu na ktorym zawsze znajdzie sie jakieś miejsce. Lokal ładny, zadbany, przytulny. Obsługa bardzo miła, jedzenie ma swoją cenę ale jest jej warta, a porcje są na tyle duże, że można się nimi bardzo dobrze najeść. Czipsy warzywne i podpłomyki - prześwietna przystawka. Uczta mięsna dla 2 osob jest na tyle duza że spokojnie najedza sie 3 osoby. Sosy palce lizać. Fondant czekoladowy to jest zas najpyszniejszy deser czekoladowy jaki jadłem w życiu, po prostu poezja - delikatna, slodka, roztopiona czekolada, otoczona pysznym czekoladowym ciastem które także rozplywa się w ustach niczym czekoladowy nektar, jeszcze nigdy mi mie smakował tak zaden deser w restauracji. Bogaty wybór win. Jeśli coś zostanie mozna poprosić o spakowanie na wynos. Bezalkoholowe napoje są serwowane tylko w małych szklankach, nie ma możliwości zamowienia np. 0,5l coli. Serdecznie polecam na kolację dla dwojga.

Dziękujemy, LokalnyKonsument
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Miało być pysznie było nijako. Burger z kaczki bez smaku, Dobry tylko sos remulada - zresztą dodawany do co drugiego dania. Frytki niedopieczone. Polędwiczki twardawe, nieprzyprawione z sosem marchewkowym z chilli - smakował słodko śmietanowo i tyle. Rosół bez smaku. Najlepsza była sałatka z kurczkiem, tu bez zastrzeżeń. Porcje niewielkie. Obsługa miła.

Dziękujemy, Ania1489742

Restauracja Pod Basztami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Basztami? Podziel się wrażeniami!