“Restauracja warta polecenia :)”
Niepokorni — recenzja

Niepokorni
Nr 29 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Nasza kuchnia jest taka jak my - łamiąc konwenanse, łączy klasykę z odrobiną modernistycznego szaleństwa. Zadziorna, bezkompromisowa i eksperymentująca. W nosie mamy kulinarne trendy – wyznaczamy własne. Rzucamy mięsem… na kolana! Nasze menu jest proste, konkretne i pełne smaku. Lubimy i serwujemy mięso pod postacią wszelaką. I cholernie nam z tym dobrze. Nie boimy się podrobów i tłustych kawałków, bo konwenanse i blichtr zostawiamy dla innych. Szef kuchni, kulinarny rzeźnik, który swoje nowatorskie pomysły łączy ze szczyptą historii i odrobiną bezczelności, z pomocą swojego gangu stworzył przepis na najlepszy lokal w mieście. U nas nie musisz zakładać krawata ani szpilek żeby dobrze zjeść. Świetna kuchnia w luźnej atmosferze - po prostu.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy za zaproszenie, było świetnie! Stek idealnie wysmazony, aż się rozplywal w ustach. Połączenie piersi z kaczki z kaszanka smażona w panierce to hit! Dodając do tego kraftowe piwa byłyśmy w niebie. Napewno do Was wrócimy i szczerze polecamy ❤

Dziękujemy, MagdalenaN390
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: adamjW4394YX, Właściciel, NiepokorniOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzięki Magdalena. Wpadnij wkrótce, pracujemy nad nową kartą! ;)

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na moją ocenę wpłynęła niekompetencja Kelnerki - nie spotkałam się ze standardami, kiedy obsługa zapytana o rodzaje piwa - z wielkim przekąsem wskazano nam dany smak i nic więcej. Nikt nie powiedział nam o innych gatunkach. Musieliśmy sami podejść do lodówki spojrzeć i poszukać czegoś interesującego. Czy to nie aby czasami obsługa ma obowiązek znać produkty, które są sprzedawane w restauracji? Wydaje mi się, że jednak tak...

Kolejnym elementem wymagającym poprawy jest... sposób komunikacji osób pracujących na kuchni. Przydałaby się troszkę cichsza komunikacja, żaden klient nie chce słuchać o tym, że kucharz już nie ma sił, aby „robić za wszystkich”, za taką stawkę.

Jedzenie bez zarzutu - chłodnik na bardzo wysokim poziomie!

Przystawki - moje krewetki z nieco zbyt „mięsnym” posmakiem.
Natomiast tatar siekany był przepyszny!

Dania główne - kaczka - perfekcja, łatwo ją źle przyrządzić, tutaj na 5!
Ryba przepyszna, pięknie podana.

Jeśli chodzi o smak i wariacje na talerzu, nie mam żadnych zastrzeżeń, pysznie! Natomiast warto dopracować niektóre elementy, aby gość chciał zostać tutaj na dłużej .

Dziękujemy, Izabela_Gol

Izabela, dzięki za ocenę i feedback! Porozmawiamy o tych sytuacjach z naszą ekipą i przeszkolimy się dokładniej z piwa. ;)

Pozdrawiamy,
Niepokorni Crew

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Pierś z kaczki w sosie kukułkowym będzie mi się śnić po nocach. Było pysznie. Chłodnik pyyyszny. Wszystko było pyszne a obsługa na 6 Polecam, ja tam wrócę.

Dziękujemy, JoannaM2690
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: adamjW4394YX, Właściciel, NiepokorniOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Dzięki Joanna! Będziemy na Ciebie czekać! :D

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Bardzo dobra restauracja i miła obsługa, dobre jedzenie. polecam tą restaurację wartą ją odwiedzić .

Dziękujemy, Anussssia1987
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: adamjW4394YX, Właściciel, NiepokorniOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

I wspaniali Goście przede wszystkim! :D

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Będąc w Gdańsku trafiłam z mężem do Niepokornych na śniadanie. Menu śniadaniowe bardzo przypadło nam do gustu. Kompozycje smakowe pierwsza klasa! Gdy pojawimy się znów w Trójmieście na pewno odwiedzimy ponownie :)

Dziękujemy, Olga W

Dzięki Olga! Będziemy czekać ze stolikiem!

Niepokorni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Niepokorni? Podziel się wrażeniami!