“Bardzo, bardzo dobra pizza”
Tutti Santi — recenzja

Tutti Santi
Nr 56 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Typowa, tradycyjna włoska pizza, zestawienia jak we Włoszech. Smak ten sam, orginalne dodatki, naprawdę solidnie :)

Dziękujemy, malgorzataz855

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

My na ta restauracje trafiliśmy przypadkiem, na początku pizza dla mnie była średnia gdy poszliśmy już 2 raz z rodzina tylko ze w Gdańsku ta pizzeria stała się moja ulubiona. Do pizzy nie jest podawany ketchup ale za to są pyszne smakowe oliwy. Piec jest bardzo duży ale za to danie przychodzi w bardzo szybkim czasie. Polecam

Dziękujemy, sebastianb645
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Kiedy nie mogą zaparkować w Gdańsku lub Sopocie i nie mam siły szukać jakiejś nowej restauracji to zawsze wracam do Tutti Santi w Gdańsku. Bez problemu z parkowaniem, spokój, miła atmosfera, przemiła obsługa, klimatyzowane pomieszczenie i zawsze, podkreślam zawsze dobra kuchnia. Dla delikatnych, damskich potrzeb powstała np. Insalada Goose sałatka z marynowaną piersią gęsi oraz krem z pomidorów (zawsze się sprawdza). Na pobudzenie apetytu polecam po prostu gorące foccacio (dolać na talerz oliwy i maczać - pycha). Dla mężczyzn pizza - naprawdę zasłużenie chwalona na forach. I desery - mały wybór i dobrze bo za to są pyszne. Ta resto to mój stały i pewny punkt w Trójmieście.
I jeszcze jeden plus. Jest to miejsce przyjazne dla zwierząt. W upalny dzień do restauracji weszła pięcioosobowa rodzina z owczarkiem niemieckim. Nikogo to nie zdziwiło. Pies leżał koło stolika i nikomu to nie przeszkadzał. Za to macie moją gwiazdkę Maxa. A nawet dwie (bo sam mam owczarka)

1  Dziękujemy, Maksymilian D
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i super obsługa :)
Wszystko świeże, smaczne i ciepłe. Poziom obsługi na najwyższym poziomie. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Izabela Ż
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Pyszne makarony i pizza. Profesjonalna obsługa. I co dla mnie ważne lokal przyjazny czworonogom.Wracam tu ilekroć jestem w Gdańsku.Polecam.

Dziękujemy, Anna W

Tutti Santi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti Santi? Podziel się wrażeniami!