“Znakomity wybór ciekawych drinków ”

AïOLI inspired by Gdańsk
Nr 127 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: AïOLI to nowoczesna miejska kantyna tętniąca życiem od pory śniadaniowej do ostatnich Gości. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AIOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sandwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie kuchni regularnie zaskakują sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy. To miejsce, w którym kuchnia południa łączy się ze stylem życia. Nie zwalniamy tępa, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniem naszych #aïolifriends i to im dedykujemy strategie, na których opieramy działania. Tacy jesteśmy: autentyczni. Tacy są też nasi Goście, których styl życia współgra z rytmem AïOLI. W końcu przychodzisz do miejsca, do którego należysz i które sam tworzysz.

Jedzenie dobre i na pewno godne polecenia. Na przystawkę mieliśmy zestaw antipasti - jak ktoś nie jest zbytnio głodny to nawet i tym się naje. Potem wyśmienicie przyrządzone kalmary w panko i pizza gruszkowa. Jak już napisałem, dania dobre ale to co wyróżnia restaurację to bogaty zestaw ciekawych drinków w dość przystępnej cenie.

Dziękujemy, 793piotrb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI inspired by GdańskOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Cześć, wielkie dzięki za miłe słowa, mega cieszymy się, że Ci się u nas podobało! Wpadaj do nas częściej, do zobaczenia ❤️

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce naprawde klimatyczne, jesli chodzi o samo jedzenie to do dan z glownej karty nie mozna sie przyczepic. Dania bardzo smaczne, ladnie podane i porcje wystarczajace aby sie porzadnie najesc, czasem nawet przejesc.
Jednak jesli chodzi o lunch menu na ktore przychodzilam dobre pare miesiecy to z miesiaca na miesiac porcje sa coraz mniejsze i jedzenie czasem trafi sie wyjatkowo byle jakie, np. ostatnio zamowilam „Bao roll” czyli buleczki na ktorych w opisie mial byc rosbef, a dostalam talerz frytek z bulkami w sosie na ktorych byly 4 kawaleczki miesa. Kot by sie tym nie najadl, a pies nawet by tego nie ruszyl. Ja rozumiem , ze lunch menu ma dosc niska cene , ale zeby dawac ludziom cos co ma laczna wartosc 5 zl to lekka przesada. Zaluje, bardzo , ze nie zrobilam zdjecia daniu. Apropos lunchy zupa i deser sa na 2 lyzki, glowne danie jest o polowe mniejsze niz normalne danie z karty. Okazuje sie, ze nie da sie juz dobrze zjesc w godzinach pracy , za przystepna cene w tym miejscu.

Dziękujemy, A4610RNlaurat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI inspired by GdańskOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Cześć, jest nam mega przykro, że Twoja wizyta u nas nie była idealna Wielkie dzięki za zwrócenie uwagi, wszystkie uwagi przekazujemy do naszej kuchni i będziemy starać się, by taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Mamy nadzieję, że dasz nam jeszcze jedną szansę

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na codzień pracuje w restauracji z wysokim poziomem serwisu... Aioli to mój sposób na „odmóżdżenie”, dobre jedzenie i fajne koktajle- czyli krótko mówiąc, udany wieczór ze znajomymi.
Promocje śniadaniowe też trafione w 10.
Nie zdarzyło mi się jeszcze, aby któreś z serwowanych dań nie smakowało, a obsługa zawsze miła i na luzie. Najbardziej lubimy Pana Nikolasa (serdeczne pozdro!), a Szefowa Baru i Szymon to prawdziwi koktajlowi czarodzieje :)
Jedyną uwagą może być ustawienie niektórych stołów, nie przy wszystkich ma się okazje siedzieć... i wydawać pieniądze :)
Krótko: jeśli oczekujecie serwisu na poziomie „ą-ę”, to nie to miejsce, ale jedzenie, picie i roześmiany wieczór- tylko tu ;)

Dziękujemy, buldoziamama
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist , AïOLI inspired by GdańskOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Cześć, dziękujemy za miłe słowa, zapraszamy częściej ❤️

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burger classic nic specjalnego, sam robię o niebo lepszego na grillu. Mięso przeciągnięte bez wyrazu, bekon suchy, cheddar słabo się wyróżnia. Konstrukcja wysoka, ciężko ugryźć, a także ukroic, bo się rozwala.
Smaczna bułka maslana.
Frytki sflaczałe, sałatka ładnie wygląda ale niestety nie smakuje.
Nawet lemoniada arbuzowo melonowa jakoś rozwodniona. Za 15 zł to zdecydowana przesada. Tak samo burger nie warty 30 zł.
Wszystko bez historii.
Może tylko atrakcyjne podanie i miła obsługa.

Dziękujemy, Tomasz B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI inspired by GdańskOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Cześć, wielkie dzięki za opinię, uwagi przekazujemy do naszego teamu, mamy nadzieję, że dasz nam drugą szansę

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Wraz ze znajomymi wybraliśmy się na wtorkowy lunch, ponieważ słyszeliśmy o świetnych promocjach, które oferuje ta restauracja. Zupa oraz drugie danie były bardzo dobre, a wręcz pyszne. Ale potem zaczął się niemiły ciąg wydarzeń, który raczej nie zachęci mnie do ponownego odwiedzenia tego miejsca. A mianowicie w promocji lunchowej był zawarty jeszcze deser, którego nie dostaliśmy. Po dłuższym oczekiwaniu podeszła do nas kelnerka z zapytaniem, czy chcemy domówić coś jeszcze. Nikt się nawet nie pofatygował żeby poinformować nas, że desery się skończyły. Nikt nie wyszedł z inicjatywą jakiejś rekompensaty (w końcu płaciliśmy za cały zestaw). Dopiero po naszych sugestiach, menadżer restauracji zdecydował, że dostaniemy pomarańcze...Ja rozumiem, że byliśmy niecałą godzinę przed końcem promocji lunchowej i mogło się coś skończyć, ale traktowanie klienta w taki sposób jest lekko nie taktowne, szczególnie w restauracji, która jest uważana za restauracje na poziomie.

Dziękujemy, nutella356
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AïOLI C, Social Media Specialist, AïOLI inspired by GdańskOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Cześć, wielkie dzięki za opinię, jest nam przykro, że Twoja wizyta u nas nie była idealna Wszystkie uwagi przekazujemy do naszego teamu i postaramy się, by to więcej się nie powtórzyło, mamy nadzieję, że jednak dasz nam drugą szansę

AïOLI inspired by Gdańsk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w AïOLI inspired by Gdańsk? Podziel się wrażeniami!