“rodzinne swirowanie”
Aioli — recenzja

Aioli
Nr 260 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

smakuwa fest, mega miły vibe, polecam z całego serca ta knajpę, mogłabym jeść tam codziennie, przystępne ceny

Dziękujemy, nataliarzeczkowska

Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo klimatyczne miejsce, które z pewnością odwiedzę ponownie. Przyjemna atmosfera, pyszne jedzenie i miła obsługa jak zawsze pozytywnie nastawiona. Pozdrawienia dla Pawła, który chętnie doradził nam w wyborze jedzenia i służył pomocą podczas wizyty ;)

Dziękujemy, Paula G
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie, a przede wszystkim obsługa w postaci Pana Pawła. Był mile nastawiony i pomocny w sprzątnięciu małego incydentu, który się przytrafił. Więcej takich kelnerów :)

Dziękujemy, Łukasz M
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, zamówiłam krewetki i kalmary do tego wino hiszpańskie o cytrusowym aromacie- wszystko ładnie podane, świeże co najważniejsze. Obsługa miła, pomocna, pracowita. Ceny bardzo przyzwoite. Wystrój w stylu kolonialnej Hiszpanii i nie czuć zapachów z kuchni mimo, ze potrawy przygotowywane są vis a vis gości. Polecam!!!

Dziękujemy, annawP5801VH
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, obsługa super, ale muzyka łupiąca jak na dyskotece to gruba przesada.
Jadam tam od czasu do czasu, ale już więcej tam ze znajomymi nie będziemy chodzić gdyż ciężko pogadać o zebrać myśli.
Myślę że to taka polityka firmy, szybka głośna muza to się szybko je i wychodzi.
A później brzuch boli.

Dziękujemy, TomaszAudi

Aioli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Aioli? Podziel się wrażeniami!