“Paweł rządzi!”
Aioli — recenzja

Aioli
Nr 259 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie, a przede wszystkim obsługa w postaci Pana Pawła. Był mile nastawiony i pomocny w sprzątnięciu małego incydentu, który się przytrafił. Więcej takich kelnerów :)

Dziękujemy, Łukasz M

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, zamówiłam krewetki i kalmary do tego wino hiszpańskie o cytrusowym aromacie- wszystko ładnie podane, świeże co najważniejsze. Obsługa miła, pomocna, pracowita. Ceny bardzo przyzwoite. Wystrój w stylu kolonialnej Hiszpanii i nie czuć zapachów z kuchni mimo, ze potrawy przygotowywane są vis a vis gości. Polecam!!!

Dziękujemy, annawP5801VH
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, obsługa super, ale muzyka łupiąca jak na dyskotece to gruba przesada.
Jadam tam od czasu do czasu, ale już więcej tam ze znajomymi nie będziemy chodzić gdyż ciężko pogadać o zebrać myśli.
Myślę że to taka polityka firmy, szybka głośna muza to się szybko je i wychodzi.
A później brzuch boli.

Dziękujemy, TomaszAudi
Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zorganizowana i bardzo miła obsługa, po podaniu napojów od razu dostaliśmy dania, które były przepyszne. To się ceni.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Warzywo K
Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mila atmosfera , dania polecane przez kelnera mega smaczne i jak obiecywal glodni nie wyjdziemy. Cena jak za trojke za takie porcie dobra.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Tom E

Aioli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Aioli? Podziel się wrażeniami!