Gdańsk

“Bardzo polecam”
Jak Się Masz? Bistro — recenzja

Jak Się Masz? Bistro
Zamów online
Nr 229 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Bardzo mocna strona to fakt, że bistro jest otwarte od godz. 8. Można tu przyjść na pyszne śniadanie przed spacerem w Parku Oliwskim. Duże porcje - ja polecam shaszukę !

Dziękujemy, Katarzyna S

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna luźna atmosfera bistro . Ceny Bardzo konkurencyjne . Pyszne Zupy dnia - krem z pomidora i ogórkowa . Bogate w składniki michy . Dużo opcji do wyboru dla wegetarian . Ciekawostka lokalu - można sobie samemu do woli kroić pieczywo. Polecam !

Dziękujemy, nemesiis
Zrecenzowano 4 września 2019

Ze śniadania korzystaliśmy z powodu noclegu w hotelu obok. Śniadania zupełnie nie hotelowe ale ciekawie skomponowane i bardzo dobre. Ponieważ to była niedziela, było trochę ciasno ale bylismyzadowoleni

Dziękujemy, JEwaj
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz lokal wyglada dosyć sympatycznie. Menu, nazwy i jakby cały koncept spójny i ciekawy. I na tym koniec pozytywów. Przyszliśmy na śniadanie, którego lepiej nie pamiętać. Zamówiłam szakszukę, bo generalnie co tu można zepsuć. Okazuje się że wszystko. To była surowa papryka z surową cebulą i ściętymi jajkami. Serio? Sztućce podane w kuflu od piwa, obsługa nieobecna. Szkoda. Ktoś miał pomysł, ale zabrakło smaku, umiejętności i talentu.

2  Dziękujemy, L9432MDjoannab
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Niestety, była godzina 17.00 i wielu dań zabrakło.
Dobre pankejki z marynowanym burakiem. Bardzo średnie i pierogi i nadzienie z kaczki.

Dziękujemy, laanoell

Jak Się Masz? Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jak Się Masz? Bistro? Podziel się wrażeniami!