“Ciekawe śniadania.”
Jak Się Masz? Bistro — recenzja

Jak Się Masz? Bistro
Zamów online
Nr 229 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 4 września 2019

Ze śniadania korzystaliśmy z powodu noclegu w hotelu obok. Śniadania zupełnie nie hotelowe ale ciekawie skomponowane i bardzo dobre. Ponieważ to była niedziela, było trochę ciasno ale bylismyzadowoleni

Dziękujemy, JEwaj

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz lokal wyglada dosyć sympatycznie. Menu, nazwy i jakby cały koncept spójny i ciekawy. I na tym koniec pozytywów. Przyszliśmy na śniadanie, którego lepiej nie pamiętać. Zamówiłam szakszukę, bo generalnie co tu można zepsuć. Okazuje się że wszystko. To była surowa papryka z surową cebulą i ściętymi jajkami. Serio? Sztućce podane w kuflu od piwa, obsługa nieobecna. Szkoda. Ktoś miał pomysł, ale zabrakło smaku, umiejętności i talentu.

2  Dziękujemy, L9432MDjoannab
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Niestety, była godzina 17.00 i wielu dań zabrakło.
Dobre pankejki z marynowanym burakiem. Bardzo średnie i pierogi i nadzienie z kaczki.

Dziękujemy, laanoell
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Juz od kilku lat chodze tam czasami na sniadanie lub lunch.
Pierwsze lata bylo super ale ostatnia wizyta sprawila we mnie niesmak.
Jedzienie OK, choc avocado w ptrawie nie bylo najwyzszej jakosci natomiast obsluga pozozstawia wiele do zyczenia. Wprost arogancka. Szkoda, bo to w sumie fajne miejsce.

1  Dziękujemy, AlexSmak
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Mieszkam w Szwecji, jestem w Oliwie co parę miesięcy, jedliśmy (ja i moja rodzina z Hamburga i że Szwecji)bardzo często, jedzenie smakowało, mily nastrój, dobra usługa, ale do czasu... byliśmy w tym samym skladzie znowu w zeszłym tygodniu, śniadanie około 9.00, nikt się nie interesuje nami, czekamy, w końcu reakcja, kelnerka nonszalancka, zapytalam po zjedzeniu czy mozna by bylo dostac troche wiecej kawy, spojrzala na mnie jak na wariatke, toasty na avocado z jajkiem, pod jajkiem 2 kawałki brązowego zgnitego avocado, wystarczy żeby szukać Nowego miejsca bo tu stracili 5ciu klientów,
Nie można przeżyć na starej reklamie, ciągle powstaną nowe miejsca, dzięki za "mila" usługę

1  Dziękujemy, AnnaMaria M

Jak Się Masz? Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jak Się Masz? Bistro? Podziel się wrażeniami!