“Smacznie w przyjemnej atmosferze”
Po Naleśniku — recenzja

Po Naleśniku
Zamów online
Nr 461 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo smaczne makarony naleśnikowe, porcje duże, ale naprawdę super smaczne. Naleśnik z jajkiem bardzo dobry, suróweczka też. Naleśnik z nutella pycha, jednak troszkę się zrobił twardawy i trudny do pokrojenia, co nie przeszkadzało dziecku, zajadającemu go ze smakiem. Zupka tajska pyszna! Dziękujemy bardzo i polecamy!

Dziękujemy, Natalia K

Zrecenzowano 30 maja 2019

Malutka restauracja przy meblowym centrum handlowym, ale doskonale prowadzona. Doskonałe naleśniki - miękkie ciasto, farsze z pomysłem. Ja jadłam na słono. Moja koleżanka na słodko z ciasteczkami oreo i powiedziała, e nigdy nie jadła tak pysznych naleśników. Na wynos wzięłyśmy z borówką amerykańską - super. Zawsze mnie zadziwia jeśli w małym miejscu można zapewnić dobrą jakość i kulinarną ucztę

Dziękujemy, marylasmakosz
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad. Miła obsługa. Smaczna lemoniada. Potem już trochę gorzej. Zupy i naleśniki podane jednocześnie!!! Porcje zupy ogromne, w związku z czym od razu wiadomo, że obiadu w całości nie zjemy. Zupy wrzące. Krem z buraka słodko- mdły, po kilku łyżkach zrezygnowałam. Dzieciom krem z pomidora smakował, ale porcje zdecydowanie mogłyby być mniejsze. Ogromna micha wrzącego kremu praktycznie bez dodatków. Naleśnik z gorgonzolą i gruszką- suchy, słodki, nadzienie składało się przede wszystkim z gruszki i siekanych orzechów. Kelnerka zasugerowała przy zamówieniu sos do tego naleśnika, wymieniając kilka, z których żaden absolutnie nie pasował. Obyło się bez sosu. A wystarczyłoby faktycznie włożyć do naleśnika gorgonzolę w odpowiedniej ilości i po kłopocie.
Naleśniki dzieciaków na słodko-smakowały. Do tych na szczęście pasowały proponowane sosy owocowe.
Plus- za sympatyczną obsługę!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, MoniDub
Zrecenzowano 26 lutego 2019

Brak smaku, zupy - niby dobre, ale pozostawiają sporo do życzenia, w żurku kiełbasa biała parzona - dramat, pływają w nim skrawki jakiejś dziwnej wędliny, a przede wszystkim żurek nie smakuje jak żurek.
Naleśniki też byle jakie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Maya K
Zrecenzowano 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Na przystawkę zamówiliśmy żurek oraz sałatkę z kurczakiem. Zupa bardzo smaczna, jedyny minus to brak jajka. Sałatka świeża, chrupiące warzywa i soczysty, grillowany kurczak. Głównym daniem okazał się zapiekany naleśnik z kurczakiem curry. Spora porcja, dużo kurczaka, ledwo podołaliśmy. Panie kelnerki dobrze zorganizowane, szybko uwijały się z serwisem mimo sporego ruchu. Wszystko poprawne.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, bartooool

Po Naleśniku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Po Naleśniku? Podziel się wrażeniami!