“Pysznie i miło”
Motlava Restauracja — recenzja

Motlava Restauracja
Nr 7 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)

Byliśmy na kolacji w tym miejscu pierwszy raz i na pewno nie ostatni:) Towarzyszący nam pies dostał miskę z wodą i przekąskę co było bardzo miłe. Przepyszne jedzenie i przemiła obsługa spowodowała, że będę polecać tę restaurację każdemu.

Dziękujemy, Catty678
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Motlava RestauracjaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo nas cieszy takie zadowolenie! :) Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie, zespół Motlava

Znaleźliśmy się tu właściwie przypadkiem na końcu naszego truptania po klimatycznym Gdańsku i żałujemy tylko, że tak późno to się stało.
Miejsce mega klimatyczne i oddalone od zgiełku miasta i tłumów przechodniów.
Zajęliśmy miejsce w ogródku przy restauracji i + za kocyki. Wnętrze bardzo stylowe i przyjemne.
Z uwagi na pozna porę i to że byliśmy już po obiedzie zdecydowaliśmy się tylko na deser i kawę. Kawa bardzo dobra, deser nas zachwycil prosty zapieczony kogel mogel z truskawkami i lodami + zdecydowaliśmy się na skosztowanie do tego dedykowanego likieru... ogólne wrażenia petarda!
Karta prosta, bardzo przyjemna, przejrzysta.
Wielkie podziękowania dla kelnera który nas obsługiwał - miły, uprzejmy, uśmiechnięty i przede wszystkim w profesjonalny sposób zostaliśmy dopieszczeni
Myślę, że jeśli ponownie zawitam do Gdańska wpadniemy z pewnością na obiad

Dziękujemy, Agu_Przemo

Cieszymy się bardzo, że zdarzyła się Państwu taka pozytywna wpadka! :)) Dziękujemy bardzo za recenzje i oczywiście zapraszamy serdecznie na obiad! Pozdrowienia od całego zespołu Motlava!

Zrecenzowano 7 września 2019

Fajny wystrój, smaczne jedzenie, miła obsługa i dobre ceny. Wszystko co powinna zawierać dobra restauracja. Polecam

Dziękujemy, Jan G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Motlava RestauracjaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Cieszymy się bardzo z takiej recenzji! :) Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie, zespół Motlava

Zrecenzowano 5 września 2019

Kolejna wizyta. Nie wszystkie dania zachwyciły, ale tym razem napisze o tych dobrych
Zupa ryba bardzo dobra, pyzy z mięsem - genialne. Potrawy, które nie zachwyciły, tłumacze sobie sezonem i przez sentyment do tego miejsca spowodował, że dałem cztery gwiazdki

Dziękujemy, klincz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Motlava RestauracjaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za wizytę i wyrażenie opinii, wszelkie informacje są dla nas niezmiernie ważne. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Motlava :)

Zrecenzowano 1 września 2019

Jedzenie wyborne, kaszanka przepyszna a kurczak z kostką soczysty.Porcje w sam raz, miła obsługa, krótki czas oczekiwania na posiłek (do 15minut).

Dziękujemy, Klaudia J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dziekujemy, Kierownik ds. gości, Motlava RestauracjaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Cieszymy się, że wszystko smakowało! Dziękujemy za odwiedziny i za recenzje! Pozdrawiamy serdecznie, zespół Motlava :)

Motlava Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Motlava Restauracja? Podziel się wrażeniami!