“PYSZNA!”
Mąka i Kawa — recenzja

Mąka i Kawa
Zamów online
Nr 79 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 2 września 2019

Porcje zapychające, pizza pyszniutka, obsługa przemilutka, ceny przystępne. Byłam raz i na pewno jeszcze wrócę!

Dziękujemy, alcix

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami odwiedziliśmy ten piękny lokal i nie zawiedliśmy się. Od zamówienia do podania minęło max 10min! Mega szacun za jakość obsługi - Pani była bardzo miła i pomocna. W lokalu byliśmy z psem - za to kolejna duża gwiazdka. Pizza była pyszna, czuć ze wszystko jest świeże i produkty są jakości Premium! Dokupiliśmy dodatkowo na wynos sos balsamiczny :) Polecamy bo warto!

Dziękujemy, tomekzajdel
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jednym słowem masakra !!! Na sałatkę czekałam ponad 30 min a jak dotarła okazało się, że nie to zamawiałam.
Po raz kolejny kucharz przygotował danie niezgodne z moim zamówieniem.
Nie polecam !

Dziękujemy, swankygd
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Tradycyjna prawdziwie włoska pizza. Podawana w tradycyjny sposób. Przepyszna! Klimat super. Kawa, pasta czy pizza to tylko tu.

Dziękujemy, SylwiaP416
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo szybko i ładnie podane , smaczne. Jestem już tu drugi raz i się nie zawiodłam.
Dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi. Polecam

Dziękujemy, Ataebb

Mąka i Kawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mąka i Kawa? Podziel się wrażeniami!