Gdańsk

“Nie można tego ominąć. ”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 35 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś lubi dobrze zjeść to nie może ominąć tego miejsca. Uwielbiamy owoce morza i jadamy ich bardzo dużo. Ale to właśnie w chleb i wino zjedliśmy najlepiej przyrządzone krewetki w swoim życiu. Pizza również pyszna. Tatar z łososia super. Obsługa bardzo mila co sprawia ze atmosfera jest jeszcze lepsza.

Dziękujemy, PabloFel

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z wyjątkowym klimatem i smacznym jedzeniem. Zamówiony kurczak był delikatny a sos z rukoli i parmezanu idealnie się z nim komponował. Warto wspomnieć, że można się tam syto najeść. Jedynym minusem był duży ruch w środku i mało miejsca, więc nie obyło się bez przypadkowych szturchnięć.

Dziękujemy, 959agataf
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny przystępne, jedzenie dobre. Jedynym minusem jest czekanie w kolejce i ignorowanie klientów przez obsługę :( stojąc w kolejce około 30 min nie pytają kto pierwszy w kolejce tylko kto się wcisnął pierwszy ten został obsluzony :(

Dziękujemy, kamilaw633
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z chłopakiem do restauracji z polecenia Naszego przyjaciela. Idealna lokalizacja, ceny bardzo przystępne jak na taką okolice.
Kelnerka która Nas obsługiwała była miła i profesjonalna Chętnie wpadniemy spróbować innych dań ponownie.

Dziękujemy, Roman8709
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wg mnie najlepsze miejsce na kulinarnej mapie Gdańska odnalezione przez przypadek. Nasza uwagę przyciągnęła duża kolejka do wejścia co było pierwsza oznaką że coś musi być na rzeczy skoro sąsiednie lokale maja wolne stoliki. Oczekiwanie opłacało się do tego stopnia że stolowalismy się tam 3 dni z rzędu. Przemiła obsługa bez względu na to kto nas obsługiwał zawsze uśmiech na twarzy i doradzanie w wyborze potraw. Za każdym razem potrawy były świetne. I nie musieliśmy na nie czekać. Zakochalismy się w żeberkach które ciężko przejść w pojedynkę podobnie z wieprzowina w boczku (chyba tak to się nazywało) orgazm kulinarny
Byliśmy również na śniadaniu. Gofry z jajkiem po Benedyktynsku były rewelacja. Dawno nic nam tak nie smakowało.
Z ręką na sercu polecam wszystkim. WARTO CZEKAĆ W TEJ KOLEJCE!!

Dziękujemy, Malek-1987

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!