Gdańsk

“Rewelacja 😁”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 35 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wg mnie najlepsze miejsce na kulinarnej mapie Gdańska odnalezione przez przypadek. Nasza uwagę przyciągnęła duża kolejka do wejścia co było pierwsza oznaką że coś musi być na rzeczy skoro sąsiednie lokale maja wolne stoliki. Oczekiwanie opłacało się do tego stopnia że stolowalismy się tam 3 dni z rzędu. Przemiła obsługa bez względu na to kto nas obsługiwał zawsze uśmiech na twarzy i doradzanie w wyborze potraw. Za każdym razem potrawy były świetne. I nie musieliśmy na nie czekać. Zakochalismy się w żeberkach które ciężko przejść w pojedynkę podobnie z wieprzowina w boczku (chyba tak to się nazywało) orgazm kulinarny
Byliśmy również na śniadaniu. Gofry z jajkiem po Benedyktynsku były rewelacja. Dawno nic nam tak nie smakowało.
Z ręką na sercu polecam wszystkim. WARTO CZEKAĆ W TEJ KOLEJCE!!

Dziękujemy, Malek-1987

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze miejsce, ktore odwiedzamy bedac w Gdańsku.
Tego miejsca nie da sie ominac. Ta kolejka jest warta pyszności, ktore na Was czekaja.
Po raz kolejny cudownie- Przepyszne jedzenie, fantastyczne drinki.
Wyśmienita kaczka, soczyste zeberka, pyszny tajski makaron, makaron z chorizo, polędwiczki zapiekane ze szparagami, a na koniec obledne desery- tiramisu oraz pychotka z karmelem i ciasteczkami.
Następnym razem spróbujemy pozostale

Dziękujemy, monikakM7631VX
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne tagliatelle z kurczakiem i truflami!!! Idealnie doprawione! Zamówiliśmy jeszcze polędwiczki z frytkami ale okazało się ze jest podawane w śmietanie w brytfance. Niestety mięsa tam było bardzo mało a śmietany o wiele za dużo. Ale za to tagliatelle daje 5 gwiazdek! Niebo w gębie!

Dziękujemy, AciaTraveler
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja oferuje przepyszne jedzenie o naprawdę ogromnych porcjach, karta jest nieduża, jednak każdy znajdzie coś dla siebie.
Wybrałam się też tam w sierpniu i zasmucił mnie brak szaszłyków w karcie i odrobinę zmniejszone porcje.
Jednak smak dalej niesamowity.

Dziękujemy, goskamichalska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni recenzjami wybraliśmy się na obiad.
Staliśmy godzinę w kolejce ale było mega warto
Tatar jeden z lepszych jaki jadłem
Burchetta z salami przepyszna
Kaczka udka najlepsza kaczka jaka jadłem w życiu
Polędwiczki wieprzowe z parmezanem po prostu petarda

Lemoniada cytrynowa i mango koniecznie spróbujcie

1  Dziękujemy, licho_nie_spi1980

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!