“Niezwykłe jedzenie”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 35 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja oferuje przepyszne jedzenie o naprawdę ogromnych porcjach, karta jest nieduża, jednak każdy znajdzie coś dla siebie.
Wybrałam się też tam w sierpniu i zasmucił mnie brak szaszłyków w karcie i odrobinę zmniejszone porcje.
Jednak smak dalej niesamowity.

Dziękujemy, goskamichalska

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni recenzjami wybraliśmy się na obiad.
Staliśmy godzinę w kolejce ale było mega warto
Tatar jeden z lepszych jaki jadłem
Burchetta z salami przepyszna
Kaczka udka najlepsza kaczka jaka jadłem w życiu
Polędwiczki wieprzowe z parmezanem po prostu petarda

Lemoniada cytrynowa i mango koniecznie spróbujcie

1  Dziękujemy, licho_nie_spi1980
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne klimatyczne i (niestety) bardzo oblegane miejsce, chcieliśmy przyjść na kolacje ale zniechęciła nas długa kolejka wiec wrocilismy na sniadanie. Porcje bardzo duże i naprawdę smaczne (super naleśniki i świetne frankfurterki), ale bylismy troche zdziwieni kiedy dostaliśmy zwyczajny sok pomarańczowy z kartonu podczas gdy wszyscy obcokrajowcy obok świeżo wyciskany sok z pomarańcza. NIkt nas nawet nikt nie poinformował ze jest taka opcja, dopiero przy płaceniu dopytaliśmy kelnerkę i okazało się ze świeżo wyciskany sok jest dodatkowo płatny i nie wchodzi w skład śniadania za 35 zł. Uważam ze to już lekka przesada, liczyłam na świeżo wyciskany sok w cenie, która jest dość wysoka jak na sniadanie, szczególnie ze kawa jest dość mała.
Ale jak najbardziej polecamy smakowo ;) koniecznie wrócimy kiedyś w porze obiadowej

Dziękujemy, 763karolinap
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

makarony ; tajski oraz z łososiem - bardzo ładnie podane, pyszne i syte. Duży wybór win, bardzo miła i kompetentna obsługa.
Polecam!

Dziękujemy, kajett
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie sposób przejść obok obojętnie. Sam wystrój przyciąga już uwagę i zachęca do wejścia do środka. Świetny pomysł z oknami rozsuwanymi „harmonijkowo”, tworzy się duża przestrzeń a z ulicy widać całe wnętrze.
Dania z pomysłem, bardzo smaczne a biorąc pod uwagę ceny, to „chleb i wino” zasługuje na 6 w kategorii cena a jakość.
Tak smaczne dania za średnie ceny 30-40 zł naprawdę nie zdarzają się często.
Szczerze polecam !

Dziękujemy, mateuszg15

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!