“Must see na kulinarnej mapie Gdańska ;)”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 35 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne klimatyczne i (niestety) bardzo oblegane miejsce, chcieliśmy przyjść na kolacje ale zniechęciła nas długa kolejka wiec wrocilismy na sniadanie. Porcje bardzo duże i naprawdę smaczne (super naleśniki i świetne frankfurterki), ale bylismy troche zdziwieni kiedy dostaliśmy zwyczajny sok pomarańczowy z kartonu podczas gdy wszyscy obcokrajowcy obok świeżo wyciskany sok z pomarańcza. NIkt nas nawet nikt nie poinformował ze jest taka opcja, dopiero przy płaceniu dopytaliśmy kelnerkę i okazało się ze świeżo wyciskany sok jest dodatkowo płatny i nie wchodzi w skład śniadania za 35 zł. Uważam ze to już lekka przesada, liczyłam na świeżo wyciskany sok w cenie, która jest dość wysoka jak na sniadanie, szczególnie ze kawa jest dość mała.
Ale jak najbardziej polecamy smakowo ;) koniecznie wrócimy kiedyś w porze obiadowej

Dziękujemy, 763karolinap

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

makarony ; tajski oraz z łososiem - bardzo ładnie podane, pyszne i syte. Duży wybór win, bardzo miła i kompetentna obsługa.
Polecam!

Dziękujemy, kajett
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie sposób przejść obok obojętnie. Sam wystrój przyciąga już uwagę i zachęca do wejścia do środka. Świetny pomysł z oknami rozsuwanymi „harmonijkowo”, tworzy się duża przestrzeń a z ulicy widać całe wnętrze.
Dania z pomysłem, bardzo smaczne a biorąc pod uwagę ceny, to „chleb i wino” zasługuje na 6 w kategorii cena a jakość.
Tak smaczne dania za średnie ceny 30-40 zł naprawdę nie zdarzają się często.
Szczerze polecam !

Dziękujemy, mateuszg15
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny wystrój lokalu, smaczne jedzenie,przemiła obsługa sprawia, że chce się wracać i wracać i wracać
Polecam w 100%

Dziękujemy, Aleksandra1384
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na wolny stolik na zewnątrz w piątkowy wieczór dla 2 osób czekaliśmy około 40 minut- WARTO BYŁO !!! Pyszny tatar z łososia, makaron z krewetkami i chorizo, jak dla mnie za ostry, natomiast mojej połówce smakował bardzo, ciekawe połączenie. Na deserek, jak we Włoskiej restauracji przystało-tiramisu, solidna porcja, pysznego ciacha. Obsługa uprzejma i sprawna :).

Dziękujemy, patrycjamm95

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!