“.... Średnio ale dam druga szanse. ”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 37 wśród 774 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna restauracja, super wystrój, duże porcje. Jedyny zgrzyt to... Zimny obiad... Ja nie jestem osobą ktora sie wyklóca czy upomina, ale gdy kelner przyszedl zapytać czy wszystko w porzadku, moj partner powiedział że moje danie jest zimne.... A kelner na to, no trudno czasem tak się zdarza... I odszedł. Napewno spróbuję ponownie ale póki co to 3 gwiazdki, nie moge dać więcej bo jednak w restauracji powinno być najlepsze jedzenie

Dziękujemy, 979majaw

Zrecenzowano 8 maja 2019

czekaliśmy w kolejce żeby dostać stolik. Tatar chyba trochę przereklamowany. Dobre, pszeniczne piwo. Łączna ocena 7/10

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Leszek K
Zrecenzowano 6 maja 2019

Porcje duże i pyszne. Żeby nie czekać w kolejce zdecydowaliśmy się na stolik na ogródku i grzane wino było strzałem w 10 aby się rozgrzać. Obsługa w porządku.

Dziękujemy, aleksandra1720
Zrecenzowano 6 maja 2019

Wybór nie przypadkowy i jak się okazało słuszny.Warto było poczekać na wolny stolik.Może trochę ciasno ale obsługa i smak potraw pozostaną w pamięci na długo

Dziękujemy, czester2015
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo pisać....po prostu idealnie. Moja kolejna wizyta w tej restauracji i na pewno nie ostatnia. Obsługa, wystrój, klimat a przede wszystkim dania, które serwują są na najwyższym poziomie. Gorąco polecam

1  Dziękujemy, 315ma_g

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!