“Najlepsze miejsce ”
Chleb i Wino — recenzja

Chleb i Wino
Nr 36 wśród 774 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo pisać....po prostu idealnie. Moja kolejna wizyta w tej restauracji i na pewno nie ostatnia. Obsługa, wystrój, klimat a przede wszystkim dania, które serwują są na najwyższym poziomie. Gorąco polecam

1  Dziękujemy, 315ma_g

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo dość sporego czasu oczekiwania na stolik restauracja w 100% sprostała naszym wymaganiom. Wspaniała atmosfera a jedzenie przepyszne. Szczególnie polecam żeberka dla głodomorów, podane w bardzo ciekawy sposób i są na prawdę przepyszne

Dziękujemy, siemina
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na coś słodkiego. Tarta gruszkowa i tiramisu były znakomite. Porcje ogromne. Bardzo ciepły, a przy tym nieostentacyjny wystrój, super przyjemna obsługa. Na pewno wrócimy. Polecam!

Dziękujemy, Studencki
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W godzinach obiadowych niestety około godziny czekania. Jedna z kelnerek przy 8 stopniach i silnym wietrze który przewracał parasole zaproponowała gościom stojącym w kolejce aby usiąść na dworzu co było delikatnie mówiąc nie smaczne.. pyszne za to były makarony, pizza ani nie zachwyciła ani nie załamała, po prostu dobra. Świetny krem pomidorowy. Deser smaczny lecz ciężki dla żołądka...

Dziękujemy, konradd466
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na stolik czasem trzeba poczekać, ale warto. Kuchnia jest bardzo smaczna a obsługa na wysokim poziomie. Za każdym razem zaskakują sałatki z kozim serem lub wątróbką. Wszystko świeże, dobrze przyrządzone i ładnie podane.

Dziękujemy, tadekk2016

Chleb i Wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chleb i Wino? Podziel się wrażeniami!