“Omijać z daleka”

Restauracja Tam Gdzie Zawsze
Zamów online
Nr 284 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)

Wszystko na minus. Obsługa, jedzenie i ceny. Czekaliśmy ponad 40 minut na pizzę. Nie dostaliśmy jedzenia w tym samym czasie. Pizza niesmaczna, szczególnie ta niby atrakcyjna polana alkoholem i podpalona. Spaliło ciasto na czarno a w środku poniżej krytyki.

Dziękujemy, 150marcinl

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

W końcu zjadłam śniadanie, do którego nie mam jak się przyczepić. Pyszne, domowe tosty z szynką, serem i jajkiem, którymi naprawdę najadlam się do syta. Cena również jest stosunkowo odpowiednia. Szczerze polecam

Dziękujemy, asiapiotrowska
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo zachwalam sobie pizzę w tej restauracji.
Pizza 70cm jest ogromna, nie spodziewałem sie!
Kelnerzy bardzo mili, również obeznani w językach obcych.
Serdecznie polecam! :)

Dziękujemy, zvchu
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Świetny klimat a do tego te wyzwania w restauracji to super pomysł na zabawę!!! polecam każdemu kto przyjechał albo mieszka w Gdańsku :)

Dziękujemy, Dominik J
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Kuchnia na bardzo wysokim poziomie, miła obsługa. Szeroki wybór dań, przyjemny klkmat. Poolecam! :).

Dziękujemy, Bulwarini

Restauracja Tam Gdzie Zawsze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tam Gdzie Zawsze? Podziel się wrażeniami!