“Najlepsze śniadanie ”

Restauracja Tam Gdzie Zawsze
Get food delivered
Nr 170 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

W końcu zjadłam śniadanie, do którego nie mam jak się przyczepić. Pyszne, domowe tosty z szynką, serem i jajkiem, którymi naprawdę najadlam się do syta. Cena również jest stosunkowo odpowiednia. Szczerze polecam

Dziękujemy, asiapiotrowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarekP2212, Właściciel, Restauracja Tam Gdzie ZawszeOdpowiedź udzielona 29 lutego 2020

Zapraszamy Serdecznie na śniadania , obiady , kolacje oraz wieeeele innych pysznych rzeczy do naszej restauracji! Jest nam naprawde miło słyszeć takie opinie Pani Asiu!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo zachwalam sobie pizzę w tej restauracji.
Pizza 70cm jest ogromna, nie spodziewałem sie!
Kelnerzy bardzo mili, również obeznani w językach obcych.
Serdecznie polecam! :)

Dziękujemy, zvchu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarekP2212, Właściciel, Restauracja Tam Gdzie ZawszeOdpowiedź udzielona 1 marca 2020

Dziękujemy, serdecznie za tak miłe słowa! Zapraszamy jeszcze raz na naszą pyszną pizzę!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Świetny klimat a do tego te wyzwania w restauracji to super pomysł na zabawę!!! polecam każdemu kto przyjechał albo mieszka w Gdańsku :)

Dziękujemy, Dominik J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarekP2212, Właściciel, Restauracja Tam Gdzie ZawszeOdpowiedź udzielona 3 marca 2020

Dziękujemy Panie Dominiku za miłe słowa! Zapraszamy do naszej restauracji częściej!

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Kuchnia na bardzo wysokim poziomie, miła obsługa. Szeroki wybór dań, przyjemny klkmat. Poolecam! :).

Dziękujemy, Bulwarini

Zapraszamy ponownie do spróbowania naszych innych dań! Dziękujemy za tak miłe słowa.

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Świetna pizza, szybki czas oczekiwania pomimo dużego ruchu (piątek wieczorem). Świeże składniki,Polecam!

Dziękujemy, tommy_gun111

Dziekujemy staramy się aby nasze pizze były najlepsze i swieże!

Restauracja Tam Gdzie Zawsze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tam Gdzie Zawsze? Podziel się wrażeniami!