“Polecam!”
Pociąg Do... — recenzja

Pociąg Do...
Nr 17 wśród 24 Desery (Gdańsk)
Opis: Pociąg do... to miejsce gdzie wypijesz pyszną kawę, zjesz najlepsze bajgle w mieście, będziesz mógł delektować się dobrym winem i smakowitymi deserami.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłam tam z przypadku - okazał się bardzo dobrym trafem :) pyszna kawa, super lody :) każdy odnalazł coś dla siebie :) obsługa - na plus - Kelnerka bardzo sympatyczna i opanowana mimo dużego ruchu w kawiarni :)

Dziękujemy, mamamai1

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze drinki w mieście. Wyjątkowe ciasta i miła obsługa. Fajna lokalizacja blisko centrum
Polecam :) :) :)

Dziękujemy, MarimerR_13
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe i przytulne miejsce. Sympatyczna obsługa, przystępne ceny a kawka w tym miejscu również była pyszna

Dziękujemy, arek880401
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Deser a właściwie ciasto - tarta z dodatkami skorup po orzechach włoskich.W tym deserze można się tego spodziewać O czym mogła się przekonać moją zona zamawiając to ciasto.Rozumiem że lokal tylko sprzedaje wyroby cukiernicze jednak należałoby chociaż ostrzec konsumenta przed taką bądź takimi niespodziankami potencjalnego klienta konsumenta. Na plus mogę tylko dorzucić że lokalizacja jest fajna przy Motlawie oraz że można wypić dobrego drinka

Dziękujemy, wal2m
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadania bardzo dobre oprócz tego ze wszystkie podane bajgle były podgrzane do koloru czarnego z jednej strony. Oprócz tego nigdy nie doczekaliśmy sie na jeden napój. Obsługa była tez niemiła.

Dziękujemy, KateB690

Pociąg Do... — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pociąg Do...? Podziel się wrażeniami!