“Rafael jest super ale jego pizza jeszcze lepsza.”
Pizzeria da Raffaele — recenzja

Pizzeria da Raffaele
Nr 260 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 5 września 2019

Szczerze mogę polecić ten niewielki lokalik na Niedźwiedniku. Przesympatyczny właściciel z pasją a pizza przepyszna

Dziękujemy, Ania P

Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem stałym klientem i nigdy się nie zawiodłam :D gdyby była taka opcja to bez wachania dałabym 10 ☆

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, aga3095
Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam, najlepsza włoska pizza w Gdańsku :) Panie Raffaelu serdecznie dziękujemy za rewelacyjne doznania smakowe !

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Krzysiek E
Zrecenzowano 31 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, kameralne ale z klimatem. Pizza bardzo szybko podana, a w smaku wyśmienita. Ceny bardzo przystępne. Warto sprawdzić osobiście

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano 22 września 2018

Prawdziwa włoska pizza przygotowywana tylko z oryginalnych produktów z Italii. Bez wątpienia najlepsza w Trójmieście. Dodatkowo w bardzo rozsądnych cenach. Gorąco polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Bart_van_Hh

Pizzeria da Raffaele — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria da Raffaele? Podziel się wrażeniami!