Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Bardzo ładnie urządzony hotel, miła obsługa, niespodzianka -apartament na VI piętrze. Bardzo obfite i smaczne śniadania, widok na Stare Miasto, duże miejsce parkingowe, dobre SPA. W obiekcie basen, ale niestety nie zdążyliśmy z niego skorzystać. Hotel położony w pobliżu budowy innych obiektów. Chętnie wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament VI piętro.
Dziękujemy, bzimna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marcinsiepiera, Kierownik ds. Marketingu , Hotel Number OneOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękujemy za pozostawienie opinii i cieszymy się z udanego pobytu. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byłem tam tydzień i ogólnie mi się podobało. Trafiłem na pełne obłożenie hotelu. Mimo pewnych problemów technicznych (klimatyzacja) recepcja sobie sprawnie z tym poradziła zmieniając mi pokój. Dostałem pokój w którym wszystko działało choć był mniejszy ale z większym balkonem czyli w sumie na plus.
Podczas wybierania pokoju (zakup poprzez serwis TRAVELIST ) wybrałem pokój superior z dwoma oddzielnymi łóżkami ale dostałem oczywiście 1 podwójne.
Pokój oprócz tego miał stół okrągły, fotel i 2 osobową nierozkładaną sofę
Sprzątanie, wymiana ręczników, uzupełnianie wody butelkowanej, kawy i herbaty codziennie.

Mam jedynie zastrzeżenia co do śniadań mimo, że była dużo do wyboru to przy pobycie tygodniowym nic w menu się nie zmieniało codziennie było to samo.
Podczas śniadań notoryczne zabieranie sztućców i talerzy ze stołu. Czułem się tak jakby ktoś wyganiał ze stołówki, na zwrócenie uwagi dowiedziałem się, że obsługujący śniadanie dostali takie polecenie aby tak się zachowywać. Idąc na śniadanie nie powinno chyba chodzić o to aby nakładając jedzenie pilnować jednocześnie swojego stolika bo obsługa zgarnia wszystko.

Pomijając to jestem zadowolony i polecam pobyt w tym Hotelu :-)

Dziękujemy, agerczak

Dziękujemy za pozostawienie opinii, cieszymy się z udanego pobytu i postaramy się popracować nad naszymi niedociągnięciami. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce na rodzinną wyprawę do Gdańska. Jeśli ktoś lubi piesze wędrówki doceni jego lokalizację. Wnętrze hotelu jest stylowe, przestronne i czyste. W hotelu znajduje się restauracja z otwartą kuchnią, dzięki czemu można podejrzeć kucharzy w trakcie przyrządzania całkiem smacznych posiłków. Ponadto bardzo miła obsługa, zatem szczerze polecam!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, ada8219

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Pokój ładny,chociaż rozkładana kanapa trochę jak trampolina,łazienka b.ładna,super lokalizacja,śniadania - bardzo duży wybór i wszystko smaczne, karta w restauracji ciekawa , pyszne wątróbki,obiadokolacje o.k.,basen o.k.,jesteśmy zadowoleni z pobytu

Dziękujemy, Boguslaw S

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Miła obsługa. Czysto i schludnie. Możliwość korzystania z basenu, sauny i/lub fitness. Smaczne śniadania, blisko centrum. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia. W okresie wakacyjnym większość klientów to rodziny z dziećmi, dużo obcokrajowców, wśród których nie było gości zza wschodniej granicy.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Bogumił Z