“Dzika nie spróbowałem ale było pysznie”
SurfBurger — recenzja

SurfBurger
Nr 180 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: SurfBurger to cztery stacjonarne lokale oraz trzy restauracje na kołach stworzone z pasji do pysznych domowych burgerów przyrządzanych z naturalnych i świeżych składników. U nas zjecie także przepyszne burgery wege oraz chrupiące frytki przyrządzane z niemrożonych ziemniaków.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy głodni po całym dniu na plaży i nie zawiedliśmy się :-). Burgery bardzo duże i smaczne! Wszystko przygotowują chyba same Kobiety - szanuje :-). Frytki z batatów i paluszki panierowane z mozarelli obłędne!!! Polecam każdemu odwiedzić to pyszne miejsce :-). Jedynie nie udało się zjeść Burgera z dziczyzną - ale ok, była niedziela wieczór więc mogę zrozumieć.

Dziękujemy, tomekzajdel

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na prawdę porządna miejscówka. Mięso dobrze wysmażone, super burgery z serem norweskim. Miła obsługa i dobry browarek.

Dziękujemy, PrimeDave
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Restauracja czysta,miła obsługa i dobre jedzenie. Czas oczekiwania na posiłek był podobny jak w innych restauracjach tego typu.
Polecam

Dziękujemy, agatasko
Zrecenzowano 28 stycznia 2019

Super obsługa i smaczne burgery. Moje serce skradły jednak pancake'i które sa najlepsze na świecie. Będę wracać!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Kinga W
Zrecenzowano 28 października 2018

Świetne miejsce, dobra lokalizacja i przede wszystkim bardzo dobre burgery, przystawki i lemoniada truskawkowa! :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, lexie9771

SurfBurger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w SurfBurger? Podziel się wrażeniami!