Olbrzymie zoo

Polecam wizytę w tym zoo. Spacer kilku godzinny. Zwierząt dużo, całe zoo dobrze zorganizowane. Jest... Przeczytaj więcej

Michał B
Warszawa, Polska
Dla lubiących zwierzątka :)

Zoo w Gdańsku - za każdym razem kiedy je odwiedzam, zachwycam się na nowo, wcześniej jako dziecko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
nutella356
Słupsk, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podobało się dzieciom, sobie i mi również. Dużo zwierząt, po kilka z różnych gatunków, zoo bardzo zadbane, czyste, można też coś zjeść w kilku punktach. Jest też kilka punktów z toaletami. Dużo ławek żeby sobie odpocząć. Naprawdę przemyślane fajne zoo.

1  Dziękujemy, Edie_sz
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Warto spędzić tu dzień, ale: duży teren z ogromną ilością górek i dolin, niezbędna dobra kondycja by zobaczyć całe ZOO. Dokładając do tego słabe oznakowanie i brak możliwości pobrania mapki ze strony ZOO to można tyć pobłądzić.Nie proponuję też posiłków na terenie ZOO, oraz należy odczekać sporo do WC. Poza tym ZOO jest spoko.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Jerzy G
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne zoo, minizoo, i jedzenie też ok. Kierunek zwiedzania pamiętam jeszcze z dzieciństwa

1  Dziękujemy, ZofiaD47
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Nie warto tu przyjeżdżać, przynajmniej ja bym nikomu nie polecała tego ZOO. Jak na cenę biletu normalnego (30 zł) to dość drogo. Na wstępie zacznę od tego, iż na początku naszej wycieczki byłoby miło dostać mapkę do ZOO, ale nie licz na to. Mapkę można kupić sobie w kiosku za 3 złote. Uważam, że mapka powinna być wliczona w cenę biletu. Patrząc na stronę internetową ZOO w zakładce mapa jest ona ukazana, wciskając przycisk "pobierz", mapka się nie pobiera.. więc zwiedzałam park bez mapy. Kolejnym minusem, który wskażę jest oznakowanie w całym parku. Znaki są bardzo słabo widoczne i łatwo ich nie zauważyć spośród wszystkich osób znajdującym się w ZOO. Do pierwszej toalety była kolejka w której czekałam 25 minut, po czym okazało się, że są tylko dwie kabiny..jedna dla kobiet, zaś druga dla mężczyzn. Plusem dla ZOO jest fakt, iż ma w swojej ofercie szeroki wachlarz zwierząt, lecz większość z nich się schowała i ich nie widziałam ponadto pomiędzy alejkami dla zwiedzających i zwierząt jest strasznie duża odległość i z uwagi na to zwierzęta można było zobaczyć jako małe punkty ledwo widoczne dla oka. Jeśli chodzi o Motylarnię, to liczyłam na coś ciekawego, a jak się okazało.. widziałam tylko 3 motylki. Sporo motyli było ponaklejanych na kafelkach tego pomieszczenia, więc łatwo jest wprowadzić w błąd osobę zwiedzającą. Najlepsze co w ZOO mogłam zobaczyć i sfotografować bez ZOOMa to słonie, były one najbardziej widoczne i się nie chowały gdzieś na uboczu. Dodam jeszcze, że moją uwagę zwróciły brudne zbiorniki wodne na terenie parku i smutne zwierzęta.

3  Dziękujemy, anuzett
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zoo ma duze pole do popisu, licze, ze słonie i tygrysy z czasem zyskają nowy, większy wybieg, a zabezpieczenia przy niektórych wybiegach zostaną ulepszone/poprawione. Moim zdaniem największe wrażenie robi cudowna lwiarnia. :D

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Acia13113